Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy a co to kogo obchodzi? na bank z legalnym by napadał :hide:

tak mieć własne kupić takie jakie się samemu chce i na strzelnicę :yeah:

 

było było o tym na forum już, ale pierniczę takie pomysły wyjątki nie dość, że człowiek ma traumę to mu jeszcze prawa ograniczą

buraki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu wk......wia mnie że jakiś burak decyduje do czego jestem a do czego nie

ciągle jakieś buraki czerwone czy białe mówią jak to nie mam/inni nie mają prawa ich oceniać

a ta banda debili może decydować o tym co można posiadać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o broni gadacie a jesteście wiśnie i nie chcecie mi dać przepisu... :evil::D

Znalazłam sobie sama inspirację - mam pomarańczę, imbir ( albo kardamon nie wiem co lepsze), cynamon, gożdziki, cukier waniliowy, pieprz i będzie si. Tylko czy dodawać miodu? :bezradny:

 

Jakoś sama wizja mojego jednego sąsiada z gnatem za pazuchą mnie przeraża... :?

 

Ferdynand k, Burak decydujący o Twoich prawach to się nazywa demokracja. :D Jakiś lepszy pomysł oprócz zostania anarchistą? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o broni gadacie a jesteście wiśnie i nie chcecie mi dać przepisu... :evil::D

Znalazłam sobie sama inspirację - mam pomarańczę, imbir ( albo kardamon nie wiem co lepsze), cynamon, gożdziki, cukier waniliowy, pieprz i będzie si. Tylko czy dodawać miodu? :bezradny:

 

Jakoś sama wizja mojego jednego sąsiada z gnatem za pazuchą mnie przeraża... :?

 

Ferdynand k, Burak decydujący o Twoich prawach to się nazywa demokracja. :D Jakiś lepszy pomysł oprócz zostania anarchistą? :bezradny:

ta każdy ma nikt nie jest głupi by ryzykować jeśli nawet chce kogoś kropnąć a takich mało bo ten ktoś i postronne osoby mogą się bronić

może mój sąsiad to też ch....... ale nie tak głupi by strzelać do kogoś

to jest demokracja że większość rządzi a mniejszość nie ma jak się odwoływać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×