Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego mnie trochę rozwalaja te teksty zwolenników że legalize to same plusy,sałata jest dobra na wszystko,nawet na sranie ,wogóle nie powoduje żadnych efektów w druga strone i nigdy nikt się nie zabił ani nie zwariował po spożyciu;/

 

no ale chyba lepiej kupować bezprzypałowo i do tego taniej ? jesli piszesz o trawie a nie LSD, bo kwas to już przegięcie ostre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba lepiej kupować bezprzypałowo i do tego taniej ?

 

... plus nie dokarmiać mafii, dokarmiać państwo akcyzą, mieć dostęp do szerszego asortymentu i wachlarza odmian, towar przechodzący kontrolę jakości... dalej by można wymieniać.

 

a nie LSD, bo kwas to już przegięcie ostre.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wg. badań dr Nutta kwas jest jeszcze mniej szkodliwy i uzależniający niż kanna. Ale też nie jestem za tym, żeby kwas był dostępny na wyciągnięcie ręki dla ogółu. No i znowu nie ten czas i nie to miejsce. Cholera, coś słabo mi idzie ogarnianie offtopu w tym wątku. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby o mnie chodziło prędzej bym zalegalizował sld niż mj,ale może ja mam jakiś inny mózg.

Po mj prawie zawsze taki wykręt na drugą strone że bad trip to jest za małe słowo i właściwie to już na stałe zmieniona percepcja-nie mam już takiego poczucia realności jak sprzed.natomiast na kwaśnym miałem i miłe przygody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ćpajmy tylko trawę i kanna a świat będzie lepszy.

Dzieciaki rzucajcie w pizdu psychotropy i jarajcie razem z nami! :)

 

nie chce nic pisac ale ci powiem ze masz wachania natrojow najpierw mnie upominasz a teraz wyjezdzasz ze swoimi madrosciami zupelnie nie na temat tego watku. powiem ci ze dzieciaki nie powinny naewet palic bo nawet gdyby byl legal jak w nl to trza miec 18 lat zehy moc to robic legalnie. naprawde o tym nie wiesz czy pomieszaly ci sie leki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUKA madry z Ciebie gosciu :uklon: Jak ja opowiadam o trawie terapeucie to slysze tylko, ze to iluzja a na trzezwo to jestes po prostu pusty. Chce mi wmowic, ze mi sie to tylko wydaje, ze ja nie jestem naprawde soba jak sie zjaram, a wg mnie wlasnie jestem bo kruszy sie ten beton ktorym jestem zalany, czyli wstyd, zlosc, poczucie gorszosci i caly arsenal syfu.

Trawka jest wg mnie dobra, znaczy sie ratuje mi life i moge zyc zadowolonym z siebie. Np

 

Kiedys bylem magazynierem mebli w pewnym hipermarkecie budowlanym, Przyszla do nas taka ladna panna z reklamacja, ze dostala co innego niz chciala czy cos. No i co? Na trzezwo to pewnie sam widok ladnej panny sprawil, ze zaczal bym czuc lek i wstyd. Pewnie nie umialbym sie wyslowic i wstyd bym mial ogromny, ze cos zle poszlo. I pewnie bym gonil po magazynie i szukal bog wie czego, a strach, ktorym bylby ogarniety nie pozwalal nawet myslec. I tak by bylo. Natomiast wtedy bylem po bobku. I kurcze jako jedyny z ekipy uspokoilem klientke tak, zeby niie robila halo. Inni koledzy spanikowali, pochowali sie, zeby nie bylo ich widac, haha. Nie bedac wystraszonym moglem logicznie zrouzmiec w czym rzecz i logicznie wytlumaczyc koledze co musi przyniesc, zeby wymienic. I gdzie to sie znajduje. Wiec inni szukali, a ja dalej konwersowalem z panna. I dowiedzialem sie np, ze o 1 w nocy wylatuje do Londynu, a jej babcia mieszka w mojej miejscowosci. To jest wlasnie zycie :D

Na trzezwo to mam kod 404 w bani, taka stytacja bylaby absolutnie niemozliwa. Az sam sie dziwiliem jaki ze mnie jest przeh.......!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie moze i jestem cpunem ale dzis na zabitce przebilem rekord 140kg na klatke wena do cwiczen byla tak ostra ze koksy mnie pytaly czy tescia biore a ja nigdy jeszcze tego nie bralem i w najblizszym czasie nie chce brac najpierw taki zatluczony po 4 wbiciach na raz mach za machem ogladalem filmiki z arnoldem pozniej tak mnie cos zlapalo ze pracowalem jak maszyna wogole dzis zero gadki na silce o pierdolach zero smiechu powaga w 100 procentach . po silowni to byla 12 :30 zjaralem jeszcze 2 lornety i na basen poszedlem tez bez opierdalania 15 basenow zrobilem a zrobil bym wiecej gdybym sie nie wyglupial wkrecila mi sie faza zebym pod wode sie zanurzal i jak najdalej doplywal to jakies baby sie z tego smialy a ja se myslalem niech sie smieha i dalej robilem moja firmowa sztuczke jedna baba w polowie basenu zrobila dziwna mine i zeby nie zobaczyla jak wyucham smiechem to szybko pod wode sie zanuzylem . teraz co do uzaleznienia to nie wiem czy nie wyrzucic 2 nabic do kosza bo czasami mysle ze to zbyt piekne co sie stalo zeby bylo prawdziwe i szukam dziury w calym taki dobry dzien ale czemu byl taki dobry powinienem sie cieszyc wkoncu nie mialem schiz radze sobie z choroba pobilem rekord o 10 kg ale jednak wezme 2mg alproxu chyba bo czuje sie zabardzo w eufori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUKA madry z Ciebie gosciu :uklon: Jak ja opowiadam o trawie terapeucie to slysze tylko, ze to iluzja a na trzezwo to jestes po prostu pusty. Chce mi wmowic, ze mi sie to tylko wydaje, ze ja nie jestem naprawde soba jak sie zjaram, a wg mnie wlasnie jestem bo kruszy sie ten beton ktorym jestem zalany, czyli wstyd, zlosc, poczucie gorszosci i caly arsenal syfu.

Trawka jest wg mnie dobra, znaczy sie ratuje mi life i moge zyc zadowolonym z siebie.

Terapeuta pewnie chce Cię uchronić od uzależnienia, albo jest generalnie przeciwny psychodelikom. Albo boi się powiedzieć Ci prawdę:

- to po trawie jesteś sobą: jak piszesz - kruszy się cały ten beton

- ale to nie znaczy, że masz jarać!!!

- twoje doświadczenia z trawką pokazują jaki jesteś naprawdę - a więc jaki możesz być zawsze i wszędzie. Ten beton naprawdę da się skruszyć. Albo raczej: tego betonu nie ma - o czym dobrze wiesz, właśnie dzięki tym doświadczeniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to palenie marihuany niewiele daje. Nawet paląc rekreacyjnie, uważam z biegiem czasu, że to jest takie jakieś na chwilę. Lubię się zadumać, czy obejrzeć wtedy film lub porozmawiać z przyjaciółmi, no może czasem wyjść do ludzi i z nimi porozmawiać, tak jak kiedyś zrobiłem na takim kiermaszu z czasów epoki chyba brązu i gość mi strzelił wykład o tamtych czasach. A poza tym uważam, że jak ktoś ma z głową problemy i chce iść w kierunku sprawnego funkcjonowania, to powinien ograniczyć palenie marihuany do minimum.

 

Optymalnie to jest zjeść sobie tak dwa razy do roku grzyby, powiedzmy raz w sezonie, a drugi raz z zapasów na święta, a np. w wolne majowe LSD. Nie ma fazy, która bardziej by mi odpowiadała niż ta grzybowa. No i jeszcze wszystkich, którzy eksperymentują lub regularnie biorą narkotyki, poiłbym bieluniem, wtedy zobaczyliby, jak to wspaniale znowu być trzeźwym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze wszystkich, którzy eksperymentują lub regularnie biorą narkotyki, poiłbym bieluniem, wtedy zobaczyliby, jak to wspaniale znowu być trzeźwym. :)

 

haha bielun na odwyk :D

 

ej,ja obserwuje że generalnie są 2typy jeśli chodzi o reakcje na mj, śmiechowo-chillowa i rozkminiarsko-schizowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, trzy: jeszcze faza na kibel :mrgreen:

Kilku ziomeczków mam takich, co twierdzą, że jedynie działanie trawska jakie odczuwają to potrzeba klapnięcia na tron. ;)

(ale weźmy pod uwagę, że u wspomnianych osobników liczba sfajczonych chemią neuronów jest NIECO wyższa niż średnia krajowa...)

 

Mnie ostatnio na zjeździe pokarało po zielsku, wczoraj drugie podejście a dzisiaj od rana.... dół.

Trawa trawą moi drodzy ale czym to krochmalą to już inna inszość. I to myślę w tym właśnie tkwi większość problemu z działu "uzależnienie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa ostatnio matka mowi ze moja mlodsza siostra palila ziolo jakas kolezanka ja sprzedala ona ma 14 lat to ja sie ja spytalem czy fajnie bylo a ona ze no w zasadzie to zajebiscie ale jak palic zeby pozniej glowa nie bolala a ja mowie nie palic wcale bo cycki zzolkna i ona mowi a to spoko nie odzywala sie do mnie jakis czas a dzis po 4 dniach pyta czy naprawde jej cycki zzolkna jak bedzie palila to dobre co :D

 

 

Buka a ty to chyba palisz tak duzo jak ten guru z jamajki ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chojrakowa te dzieci teraz takie zdemoralizowane sa i najgorsze jest to ze nie chca sluchac starszych jak zostawia moja siostra fejsa otwartego to widze na jakie strony wchodzi az sie za glowe lapie nie wspominajac juz o jej slownictow co drugie slowo na k na h itp. jeszcze jej cycki nie urosly a juz ziola probowala

na szczescie ma isc do osrodka wychowawczego w nie dlugim czasie

chociaz mam co do tego obawy bo ona sie tym wogole nie przejmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby dobrze się po tym filmy ogląda albo gra na xboxie, ale codzienne stosowanie mocno rozleniwia, osłabia mózg, pamięć, kojarzenie, uzależnia itd. dlatego rozumiem jak ktoś raz na jakiś czas okazyjnie, ale nie oszukujmy się codzienne stosowanie szkodzi. ja tam wogóle nie palę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby dobrze się po tym filmy ogląda albo gra na xboxie, ale codzienne stosowanie mocno rozleniwia, osłabia mózg, pamięć, kojarzenie, uzależnia itd. dlatego rozumiem jak ktoś raz na jakiś czas okazyjnie, ale nie oszukujmy się codzienne stosowanie szkodzi. ja tam wogóle nie palę.

 

 

Mowie ziomus ci sprobuj, z dodatkami ciasta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×