Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Ludkowie!

 

U mnie pogoda chyba z chadem, czy cuś... ;) Słońce, pada, słońce, pada i tak w kółko... Zamulona jestem okrutnie.

Ale terapia zaliczona, biedra również ( na ryneczku niestety nie byłam, bo akurat padało). Zadowolonam, bo kupiłam w dobrej cenie kapsułki do prania i płyn do płukania - z czego to człowiek potrafi się ucieszyć w desperacji. :roll:

Teraz dłubię w pracy siorbiąc kawę, po powrocie chyba zaliczę drzemkę.

Wiosna idzie, bo mam kichawkę.

 

Ḍryāgan, No normalnie jak z takiego starego kultowego serialu o kosmitach... niesamowite.

 

Carica Milica, tylko nam tu na wiór nie wychudnij. ;) Trzymam kciuki za nową miejscówkę, może będzie dobrze, w końcu mówisz w mieście szatana, a on lubi się podlizać... :D

 

detektywmonk, Życzę pysznego naleśnika, napisz czy udało się dotrzeć tym razem. ;)

 

platek rozy, Spokojnego dzionka Kochana!

 

Lusesita Dolores, Jest plan, ruszasz na miasto, brawo!

 

WolfMan, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy w Łosicach naleśnikarnię.Nazywa się Galla.Dziś byłem,na naleśniku.Naleśnik,chyba z mąki gryczanej.Duży,taki kwadratowy.Jeden naleśnik,to jak trzy.W środku : kurczak wędzony,sos pomidorowy,pieczarka,ser feta,papryka,kapary.Marchewka. Plus obok naleśnika roszponka.Całość 12 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem w domku. Zeszło mi w pracy, ale jutro w ogóle nie idę, urlop for real... ;)

Nawet ładne słoneczko się zrobiło, ale nie mam siły pospacerować, taki mam zamuł. Teraz po kawce drzemka, a potem z psiurkiem rozruszać kości. Potem obiadek i posprzątam, żeby mi przez przypadek nie przeszło jutro przez głowę łapanie za szmatę. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja mam prace w formie stazu wiec nie jest on platny jak normalna pensja. Teraz staram sie o opcje lepiej platna.

 

Wracam z warsztatow do domu.

 

 

kosmostrada, Kochana :******** ja dzis z cmiaca glowa wlasnie.Na warsztatach mnie zlapalo i czekam czy :zonk: czasem sie nie rozwinie w migrene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, O żesz, no ale może znajdzie się jeszcze fajniejsze mieszkanko... :bezradny:

 

JERZY62, I co, wystawiłeś nogę?

 

Ale fajny szybki spacer uskuteczniłam. Pies o dziwo dziś pięknie złapał tempo, widocznie przez pogodę mało newsów w parku. :D Co prawda w deszczu, ale nic to, potrzebowałam małego orzeźwienia.

Idę sobie wosk zapalić, wywieszę pranie i przyjemne leniuchowanie z herbatką i książką. Jutro mogę sobie pospać. :yeah: Pewnie i tak wstanę rano, ale sama myśl jest sympatyczna. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×