Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, ja ostatnio oglądam z wypiekami na ryjsonie Doctora Who. W niedzielę jeszcze ze trzy piwka i zostałbym szczęśliwym posiadaczem tego:

 

http://allegro.pl/jezdzik-elektryczny-dalek-dr-who-i5945098284.html

 

Wtedy już by nie było rady, dzieciaka trza by sobie zmajstrować... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, pewnie, że sobie kup. Właśnie sobie przypomniałem (a propos lalek), że jak miałem lat 8 i spędzałem jakies wakacje na wsi u ciotki podglądałem kuzynki jak się bawiły lalkami a potem je zabrałem po kryjomu i powiesiłem za włosy na drzewie. Zrobiłem taką lalkową choinkę. Ale te głupie nie doceniły mojej inwencji i dostałem lanie za niszczenie zabawek dziewczynom.

Należało Ci się lanie. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, u mnie w dzieciństwie chciano wyrobić poczucie estetyki poprzez internalizację konceptu, że wcale nie podobają mi się lalki Barbie ani japońskie kreskówki.

Teraz się, k*** odkuję i się obłożę gadżetami :pirate:

No no, ja nie chcę wypominać tego co kiedyś napisałaś na FB o tych lalkach co taka pani je skupuje i przerabia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, bo ja tam pamiętam :mhm: Chyba pisałam w trosce o rozwój małych dziewczynek :105: Ale jako duża dziewczynka mogę sobie już nakupić plastikowych wariatek jakich chcę :great:

No tak, jako duża dziewczynka nie ma problemu, ale nie uważam żeby wciskanie małej dziewczynce od małego że wzorem kobiecego piękna są tony makijażu było dobrym pomysłem.

 

I powiem Ci że jako duży chłopiec też się odkuwam za dzieciństwo. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja DW oglądam z dwóch powodów. Pierwszy to przesłynne w całej galaktyce "dziewczyny Doktora" a drugi to właśnie Dalekowie :pirate: .

 

BTW , jeżeli ktoś dysponuje numerem telefonu do pani Jenny Coleman, to poproszę na pw.

Ja oglądałam kawałek sezonu z Billie Piper i kawałek sezonu z rudą.

W sumie jakem hetero, tak z łóżka bym nie wyrzuciła ;)

 

[videoyoutube=phnvR3El5fI][/videoyoutube]

 

No tak, jako duża dziewczynka nie ma problemu, ale nie uważam żeby wciskanie małej dziewczynce od małego że wzorem kobiecego piękna są tony makijażu było dobrym pomysłem.

Małolaty to ogólnie nie doceniają, że w większości mają fajną skórę na twarzy (nie licząc pacjentek z trądzikiem), więc szkoda ją oblepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×