Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Opadało mnie na spacerze z psem... :roll:

Ale mam zamuła, kolebie mną, ale nic, zaraz wyłażę coś zjeść, tylko czekam na chłopaków. Nie mam w ogóle apetytu. :bezradny: Są przebiśniegi w ogrodach, jeszcze chwilkę trzeba wytrzymać, wiosna już się czai za rogiem.

 

piękna, Ojej kolejna dziewuszka nabuzowana... ;) Nie daj się z równowagi wyprowadzić...

 

Purpurowy, Hejo, jak Twoje sprytne plany, bo nie jestem na bieżąco? Coś już wiesz, gdzieś się zapisałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzisiaj to tej wiosny nawet za rogiem nie ma, to jakiś listopad powrócił. :shock: Jest szkaradnie, brrrrr.....

W piątek urwałam trzy małe gałązki z pączkami listków i włożyłam do wody. Będę miała wiosnę w domu.

 

Mnie też buja i kolebie, na dokładkę bolą mnie plecy od siedzenia w pracy. Tak w ogóle od kilku dni mam takie przykre bóle pleców i ramion od kręgosłupa.

Mało się tej zimy ruszam, bo gdzie będę łazić przy takiej pogodzie, jak ciągle leje albo wieje.

Łyknęłam pyralgin niedawno, może trochę zelży mi to bolenie.

 

Marcin2013, czym kurujesz tą grypę? Masz jakiś syrop wykrztuśny na kaszel? To tak bolą mięśnie od kaszlu, a jak kaszel jest suchy i męczący to też tchawica potrafi boleć -zdarta od kaszlu. Musisz wyleżeć grypę i pić dużo (mleko, woda z miodem i cytryną, lipa).

 

piękna, sfolguj z tą złością... mamy bywają różne! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dryagan , bardzo boli-wiem.Trzymam się z daleka,ale sam rozumiesz po kimś dostałam geny...a moja matka się nie leczy i jest nie do wytrzymania,kasuje ojca o czym dowiaduję się ostatnia (!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×