Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

piękna, nie polecam. Ja bardzo rzadko piję i już zapomniałem jak się dogorywa na drugi dzień. Starzeje się powoli :mrgreen:

bardzo mi się spodobało Twoje narzekanie,że trawka za głośno rośnie...Ja piję umiarkowanie,wię raczej nic jutro nie będzie.Gdzie nam zginęła Cyklopka,Dryagan ,Purpurek? :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:*******

Czuje sie do kitu , @ rozchulal mi sie na dobre i umieram a tu niebawem do pracy trzeba zadek zebrac. Przeklenstwo z tymi @! :evil::evil::evil:

 

Pogoda za to calkiem sloneczna i ciepla bo juz mam za oknem 12 stopni . Nie nadazam za nia i mozliwe ze moje samopoczucie tez jest spowodowane takimi szybkimi jej zmianami.

 

Milego dnia dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim! :papa:

 

Wieje, aż huczy, bardzo nieprzyjemne wrażenia. Burość za oknem. Samopoczucie też bure i nijakie.

 

misty-eyed, pewnie, że dasz radę. Jak już tam dotrzesz, to czeka Cię sama przyjemność... mycie główki i miłe ciepło suszarki, a w lustrze super odmiana i świeżość! :great:

Spokojnie Aniu, trzymam kciuki!

 

Piję kawkę i wracam do papirów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

U mnie też ciepło, ale ponuro i mokro. Teraz trochę słoneczko usiłuje się przebić.

A ja pospałam do 10tej :shock: , pierwszy raz od bardzo dawna. Odespałam chyba wyjazd.

Dziś pranie, ogarnianie chałupy, zakupy i takie tam. Chodzę jak zombiak. :roll: Zjemy na mieście, bo nie mam weny do gotowania.

Jutro na terapię, potem idę na trochę do pracy zobaczyć co tam na mnie czeka, powoli powdrażam się do normalnego życia.

 

misty-eyed, Trzymam kciukasy za fryzjera, warto nerw przetrwać, wyjdziesz piękna. ;)

 

Ściskam tych z marnym humorkiem, tym z dobrym życzę - niech to trwa! :smile:

 

Idę myć głowę, pić pindzisiontom kawę, może się do wieczora jakoś ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahojko!

 

Ale brzydki poniedziałek!

Dzisiaj w nocy nie spałam za dobrze bo lęki przyszły się przytulić, oj nie dadzą o sobie zapomnieć.

Wczoraj z chłopcem skończyliśmy robić grę... teraz muszę się zastanowić, co z nią zrobić. Gdzie wrzucić, jak promować... straszne rzeczy! :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×