Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, :D Hej Kochana!

 

Purpurowy, :papa:

 

platek rozy, No teraz dopiero się odprężę... Mam zamiar się luzować na maksa. :smile:

Zrobiłam sobie kiedyś podobny wisior, mam słabość do muszli... :105:

Szkoda, że Ci @ pokrzyżował fajne plany... Żal, że na to wpływu nie mamy.

 

Wymyta, odświeżona, idę leżeć i może wepchnę w siebie kanapkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

Ciężki dzień dla mnie dzisiaj, bo jakiś dół mnie dopadł.... ale cieszę się, że kosmostrada, pokazała się nareszcie!!! :great:

A dobre fluidy były zapewne, bo co dzień myślałam jak tam.... ;) wspierałam Cię duchowo. :D

 

W partyzantkę to się chyba wszystkie My zorganizujemy jako weteranki Spamowej, bo utworzono tu partię, a o nas zapomniano. :bezradny:

Pozostało nam jeszcze w razie co stworzyć stołówkę dla rządu Spamowej i pichcić dla ministrów. :mrgreen:

 

platek rozy, bardzo piękny wisior, podoba mi się.

 

Pozdrówki dla Wszystkich Spamowiczów :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn.książka na podstawie rozmów ze Stasiukiem niejakiej Wodeckiej;dokładny tytuł Życie to jedna strata jest,ja go trochę przerobiłam.A Ty jak się trzymasz Carico?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam książkę,jest "o życiu i książkach,o kobietach i miłości,o podróżach i samochodach,o Polsce i o Rosji,o religii i polityce.Czytelnik wyrusza za nim w podróż z Wołowca na Podlasie,do Albanii i na Wschód aż do Mongolii i Chin,a przede wszystkim po wewnętrznym krajobrazie osobistych wspomnień(...)"To tyle okładka.Od siebie dodam,że gość jest laureatem Nike w którymś tam roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×