Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

agusiaww, tak bede chciala. Amelki nie zaszczepilismy i jak miala pare miesiecy to zlapala wiec wole teraz tego uniknac szczegolnie, ze Corka ciagle cos przynosi z przedszkola...a Ty bedziesz szczepic? Ja narazie musze odczekac az Maly wyzdrowieje calkowicie przed jakimkolwiek szczepieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leniek, ja też mam tak z tą głową :(

 

Wrażenia w glowie trudne do opisania- jakby przechodzenie takich dreszczy z takim mięknięciem, prądem, tak jak nieraz na sercu słabo się robi. Polaczone z mrowieniem Trwa to np 2 sekundy, ale powoduje to u mnie lęk.

 

Nieraz mam w glowie takie wrażenie ciągłego dziwnego uczucia- jakby przechodzenia czegoś i mam wrażenie, że muszę kontrolować głowę, żeby tego nie było.

 

Z głową przechodze juz wszystko- uciski, dreszcze, drętwienie, mrowienie, uczucie żelaznej obręćzy, nagłe szarpnięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, też tak masz?

 

Okropne to, wtedy jestem w lęku, co to. Ale tłumaczę sobie, że niektórzy mają szarpnięcia serca, to może u nas to siedzi w głowie. Zwłaszcza ze objawy mam w głowie co dzień inne, a jak ich nie mam , to sie stresuje o co chodzi, że ich nie ma? I że to oznacza, że cos się stanie zaraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alexandra, ucisk głowy, mrowienie, dziwne prądy... Na to już nie zwracam większej uwagi ale nie znoszę tych pieprzonych szarpnięć, takich sekundowych zachwiań równowagi :/ I pisku w uszach. To też mnie dobija. Kiedyś miałem obawę czy to nie jest jakiś rodzaj padaczki ale czytałem, że takie akcje mają miejsce przy nerwicach. Jest też coś podobnego przy odstawianiu antydepresantów. Nazywa się to brain zaps czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, ja zaaaawsze mialam bardzo wysoki puls, na holterze srednia z doby byla 110, 67 mialam najmniej w nocy w polowie snu a najwiecej 140....

 

w ciazy mialam zwykle 80-90

po porodzie roznie 90-110...a teraz dzis mierze 66-74 o tak dzis w takim przedziale byly..i zaczelam sobie wkrecac, ze mi serce zwalnia :o nawet jak sie zdenerwuje to jest niski... tylko jak stoje mam 90...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, aż sobie zaraz zmierzę :) chociaż jestem przeziębiony więc mogę mieć podwyższony

No iiiiiii mam......... 126/79 puls 87 :{. Ciśnienie niby ok ale puls to chciałbym poniżej 80 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, moze zacznij cwiczyc to puls się obnizy? Ja przestalam jesc slodycze i trochę wiecej ruchu mam, moze dlatego nizszy puls...
ja muszę podjąć próbę 18547 rzucania palenia i mniej się wkoooorwiać na co dzień to może mi się obniży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo uslyszec ze nie tylko ja mam jakies mrowienia. Trwa to u mnie kilka sekund ale to straszne uczucie.

 

Niech ta zima juz sie skonczy, jak slysze swinska grypa to dostaje paniki. Mam uraz bo w pazdzierniku zachorowalam na zapalenie pluc, jednego dnia bylam zdrowa a na drugi dzien juz pluca zaatakowane. Taki jakis wirus bo juz kilka osob tak mialo. Teraz ochraniam sie jak moge herbatka z sokiem z aronii, maliny, wit D, nalewka z kitu (podobno swietna). Najlepiej z domu bym nie wychodzila ale tak sie nie da :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, podobno rzucenie palenia moze obnizyc puls o ok 10 uderzen. Ja tez niestety pale...ale ostatnio praktycznie nie jem slodyczy a one podwyzszaja puls a wczesniej jadlam cale tony...

Czy to mozliwe zebt mi sie unormowal po porodzie puls? To az dziwne ze mam taki "ksiazkowy" ja sie boje ze jest za niski...

Wbdodatku bola mnie plecy pewnie od karmienia i garbienia sie, ale wkrecam sobie, ze to cos z sercem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu, ja też się boję o zdrowie ale palenie - przynajmniej na mnie - działa w jakiś sposób kojąco ale mam świadomość, że to trucizna i najczęstsza przyczyna zgonów i chorób :/ A do tego pieruńsko drogie. Mili89, ile w UK kosztuje paczka fajek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, wybacz, dla mnie palenie to skrajna głupota - śmierdzi, truje, zabija portfel. Nie wiem jak można wpakować sie w taki kanał i w nim świadomie tkwić mając na uwadze możliwe konsekwencje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, ja kupuje polskie malboro w pl sklepie za 4,50 f. Angielskie sa strasznie drogie 7 f paczka fajek.

 

Ja wiem, ze palenie szkodzi itp. Jednak w mojej rodzinie na raka pluc chorowaly osoby, ktore nie palily i nie mialy kontaktu z zadnymi szkodliwymi substancjami...:((

 

Umiem ograniczyc bardzo palenie ale rzucic calkowicie nie potrafie... Wiem, ze to bardzo zle i zupełnie niepotrzebne jednak w jakis sposob relaksujace dla mnie.

Wlasnie.mierzylam cisnienie 130/84 puls 66 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×