Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... Takie picie na ławce pod blokiem do najlepszych zwyczajów raczej nie należy. Poza tym może skończyć się przykrą niespodzianką w postaci mandatu i schrzanić nam nastrój na cały weekend :?.

Swoją drogą Ola, jeszcze wcześnie jest i co niektórzy dopiero dochodzą do siebie po wczorajszym wieczorze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znów chętnie bym siadł jak za starych czasów na ławce i władował coś w siebie w starym gronie taki powrót do przeszłości jak że odległej -chyba się stęskniłem za tamtymi czasami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, powrot do przeszlosci czesto bywa niebezpieczny :D (szczegolnie w moim przypadku)

linka656, ballady i romanse :D

 

Ja bardzo tesknie za tym zeby wybrac sie samemu (oczywiscie w towarzystwie motocykla) w las, 20-30 km poza cywilizacje i bynajmniej nie myslec o tym co moze mnie sie stac :). Ale moze juz niedlugo? Sezon trwa do listopada :D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zaczyna się właśnie kolejny sezon na ogniska grillowanie i co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Szkoda tylko, że z czasem towarzystwo w którym się obracamy na ogół powoli się wykrusza i pozostaje nam drinkowanie przed kompem. Mnie osobiście akurat zupełnie to nie przeszkadza. -Mniejsze prawdopodobieństwo, że sytuacja wymknie się spod kontroli :P. A tak na marginesie kupiłem wczoraj na spróbowanie butelkę whiskacza Tullamore Dew. Od razu cały litr. A co mi tam :D.

tullamore-dew.jpg.4e939cdd3462e485ec2a0da7a67ca3b4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek jest również dniem wolnym od pracy więc chyba nie ma problemu :D. Ja generalnie atmosfery świąt nie czuję prawie wcale i być może trochę ci nawet zazdroszczę tego rodzinnego zjazdu. W każdym razie cieszy mnie perspektywa tych kilku dni wolnego i mam zamiar w tym czasie dać sobie odrobinę na luz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kac o tej porze??? Ostra musiała być ta rodzinna imprezka ;). Ja już zdążyłem doprowadzić się do porządku... Podsumowując święta minęły mi w wyjątkowo mało świątecznej atmosferze, a od jutra czeka mnie kolejny tydzień zmagań z własnymi problemami :?. Ech, zbyt często mam ostatnio wrażenie, że czas płynie zdecydowanie za szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba ograniczyła alkohol i wątek pada :mrgreen: a w ogóle to gdzie jest Polina???

 

Wznoszę Wasze zdrowie magiczną herbatką o nazwie... 'Detoks' hehhehe. i to już mój ostatni 'posiłek' - przez najbliższe 12 godzin nie mogę nic jeść ani pić, nawet wody :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×