Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ogólnie potrzebuję pocieszenia, masażu, żeby ktoś za mnie referat zrobił, papiery do pracy wypełnił, sprawdzian z chemii napisał i co nie tylko.

Z masażem coś mogę poradzić, referatu lepiej nie będę dotykał bo będzie klapa, papiery mogę wypełnić, jeśli to według jakiegoś wzoru się wypełnia a i z chemii coś tam wiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Wpadłam zobaczyć , jak Twoja wizyta u lekarza. Gratuluję kolejnego kroczku, bardzo się cieszę, że dotarłeś i skierowanie masz w łapce.

 

Davin, Tobie przede wszystkim więc dobrej nocy, może uda się pospać tym razem.

 

piękna, No i bardzo satysfakcjonujący dzień miałaś, super!

 

Aurora88, No proszę - połączenie pasji i nowych umiejętności ze "starą" wiedzą i doświadczeniem. Genialne i absolutnie do pozazdroszczenia! :great: Zwijam się z zazdrości... ;)

 

Infinity, Nie jestem fanką kabaretów, ale obśmiałam się, przynajmniej mi trochę mięśnie twarzy odpuściły... ;) Dziękuję.

 

Marcin2013, Widzę nadal gadane jest... :D

 

cyklopka, Pocieszam i trzymam za łapkę.

 

Idę oglądać odmóżdżający serial kryminalny, żeby zresetować mózg. Może uda się zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy,a dzisiaj jesteś na "sucho"?Pytam,bo humor masz nie z tej ziemii :lol:

No ostatnio to w nocy sobie chlapnąłem, a tak to na sucho. A humor to bardziej z tego wynika że udało mi się wreszcie ruszyć całą sprawę. ;)

 

Purpurowy, Wpadłam zobaczyć , jak Twoja wizyta u lekarza. Gratuluję kolejnego kroczku, bardzo się cieszę, że dotarłeś i skierowanie masz w łapce.

Dziękuję. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×