Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

nic właściwie...

 

...chociaż...

 

trochę się cieszę, tzn. sprawia mi radość to, że udało mi się (choć dzień się jeszcze nie skończył więc nie wiadomo czy się "udało" - do tej chwili, niech będzie, że się UDAŁO) powstrzymać przed tym, czego robić nie chcę/nie powinnam/nie mogę (ależ mogę, skoro często robię, możliwe więc, że również chcę. jak najbardziej NIE POWINNAM - jedyny i niezaprzeczalny fakt), zastępując "to" innym "tym" czego też właściwie robić dzisiaj nie chciałam(?) - nie miałam. cieszy mnie to i wq*wia jednocześnie. nie wiem sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sprawiła radość rozmowa z innym użytkownikiem forum. Ludzie, jesteście wielcy!!!!!!!

:smile:

 

Tak jakoś osobliwie bywa, że człowiek czerpie największą radość z kontaktów z innym człowiekiem.

 

Kto nie otrzymał czegoś jako dziecko, potem nie potrafi tego dawać innym będąc dorosłym.

 

Stąd też biorą się potem rozmaite działania o nikczemnym i manipulatorskim podłożu u DDD/DDA czy borderów, materializm etc. Trudno kierować się w życiu miłością, jeśli nigdy się jej nie dostało. Sama z siebie nie wykwitnie w sercu.

 

W przypadku osób dalece zaburzonych, na zrozumienie można liczyć właściwie jedynie u innych zaburzonych.

 

Taki już nasz los.

 

Ja jestem wylewny tylko na tym forum, czasami mam wrażenie, że zbyt wylewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×