Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, :mrgreen:

 

cyklopka, No ale jakby Ci wybrali takiego "pomyłkowego" i nie miałabyś się jak wymiksować? :bezradny:

 

Infinity, Jestem Cyklopce winna już kupę kasy, bojam się odzywac. :mrgreen:

 

Ja tam nie lubię biegać, wolę szybki spacer. Jakoś od czasu problemów z głową nie przepadam jak mi serducho za mocno wali, z ćwiczeń cardio zostaje mi więc tylko seks... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, oj tam oj tam :lol: miałam na prawde bardzo napiety harmonogram spotkan ;) i nie tylko z Toba sie nie spotkalam;) trudno odwiedzic wszystkich których by sie chcialo w przeciagu paru dni...tym bardziej ze z rodziną tez chcialam spedzic czas

 

kosmostrada, myśle ze Cyklopka zapisuje gdzieś Twoje długi... jak Cię podsumuje... :hide:

 

z ćwiczeń cardio zostaje mi więc tylko seks... ;)

 

tez dobre cwiczenie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, jak buziag to super :smile:

 

Nikt Cię nie zmusza.

Presja społeczna :bezradny:

 

Nie lubisz, ok

Chciałam się poczuć lepiej, fizycznie i psychicznie.

Psychicznie się czułam bardzo niekomfortowo, żeby wyjść w getrach czy czym tam między ludzi, a potem między ludźmi biegać.

Fizycznie ból gardła był nie do wytrzymania i ciężko było obniżyć tętno.

Tak że nie uważam, żeby trenowanie bez nadzoru, za to w tłumie obcych ludzi było dla mnie dobre.

Lubię, nie lubię, po prostu mi nie wychodzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No ale jakby Ci wybrali takiego "pomyłkowego" i nie miałabyś się jak wymiksować? :bezradny:

Wiesz, teraz już bym na to nie poszła. Ale jakby mi jakiegoś przygruchali jak miałam 16 lat, trzeba by było wspólnie dom prowadzić, dzielić łoże i chować dzieci, to bym pewnie przywykła.

 

W ogóle ludzie często bawią się w fantazjowanie jak wyglądałoby ich życie w innej epoce, na przykład w średniowieczu. Moje życie w średniowieczu wyglądałoby pewnie "umarła na bronchit w 4-tej wiośnie życia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×