Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, mam namiary na tych ktorzy byli na Afrodyzjakach nazywaja sie "Zielony talerz" ponoc na co dzień gdzies na wawrzynca sa w eko sklepiku .A wyroby mieli mega.

 

Purpurowy, JERZY62, tez sie ciesze ze ten dzien byl fajny .

 

 

Teraz mie za to odmozdzylo iz as nie wiem co mam napisac bo mi slowa uciekaja.

Maznelam pazurasy i naszykowalam na jutro ubranie do pracy--- dzinsowa koszula i kieca do nie popielata dobrana a wszystko uwieczni okazaly naszyjnik :mrgreen:

 

Ide sie gapic na Sherlocka . Milego wieczoru :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś młodziutki

10 zł :twisted:

 

Purpurowy, jakbyś się przyzwyczaił, to byś śmigał

Ale to było około 20kg temu... teraz to 100 metrów i zgon.

Ja mało ważę, a też się szybko męczę biegając, bo nie umiem oddychać przez nos i mam drobne naczynia krwionośne, tak że po 100 metrach zaschnięte gardło i tętno, że ja cię przepraszam :hide:

 

Nie oddycham przez nos bo mam wiecznie cieknący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Dostałaś Walentynkę!!!! :yeah::mrgreen: Chyba jedyna na Spamowej ... :lol:

 

platek rozy, :great: Ogromnie się cieszę, że taki dzień miałaś!

Nic nie kupiłam, to monsz wyniósł pół działu z ramami. :D

 

Purpurowy, A jak by Ci znaleźli żonę głupią, wredną i do tego paskudną? Ale powiedzmy z kasą... ;)

 

cyklopka, Mimo wszystko wolę wybierać partnerów. :oops:

 

Niezbyt fortunne moje wyjście, bo zaliczyłam zgon. Jak zjadłam, to takie lęki mnie dopadły, że musiałam posiedziec sobie chwileczkę na ławeczce. Ale przeczekałam. Mimo wyczerpania nadal nie wiem, jak zasnę. Ale w sumie nie narzekam, bo przeczekałam lęka, nie dałam mu się rozkręcić. Do pracy jutro nie muszę iść, mogę więc w zasadzie snuć się całą noc po domu... :roll:

 

Mam znów literkę ć w lapku!!! :yeah: ( ale o co chodzi z tym znikaniem ć... :shock: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, ja żadną częścią ciała tyle nie zaciągnę, bo dużo w dzieciństwie chorowałam na drogi oddechowe.

A jak oddycham ustami, albo jakkolwiek, to mi momentalnie gardło wysycha i mocno czuję jak mi tętnice szyjne łomoczą :hide:

 

Mi się wydaje, że nie każden ma predyspozycje do biegania, jest tyle innych rodzajów ćwiczeń fizycznych. Zresztą, gdzie mam biegać? Po parku położonym wzdłuż Alei, żeby się dobrze spalinami zaciągnąć 8)

 

platek rozy, na Wawrzyńca prędzej czy później na pewno się pojawię. Ale patrzę na ich ofertę, wszystko z mąki razowej, a to mnie nie urządza, bo to jest pszenica, pszenica i jeszcze więcej pszenicy :blabla: Ale lody na mleku roślinnym to sobie kiedyś wciągnę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, błąd?

Nie, to nie błąd. To tylko spieszczenie :mhm:

Ale wprowadziłam faszyzm i gonię ludzi za zdrobnienia i za slang młodzieżowy sprzed 10 lat, bo jestem przewrażliwiona :angel:

 

Obecny cennik grzywien:

1,60 zdrobnienie rzeczownika

5,00 zdrobnienie przysłówka

10,00 zdrobnienie przymiotnika

14,00 pisanie seks przez "x"

28,00 stwierdzenie, że coś "to zuooo"

 

Nie wypominam literówek ani błędów ortograficznych, bo błądzić jest rzeczą ludzką. Ale świadome pieszczenie się z przymiotnikami to co innego.

 

cyklopka, Mimo wszystko wolę wybierać partnerów. :oops:

Ja wybieram tak bezmyślnie, że lepiej, żebym zaprzestała tego procederu :zonk:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×