Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Śpiochy!!!

 

Jako, że jestem od 6.30 na nogach, to pomyślałam sobie - a co tam, otworzę Spamową przy niedzieli. :D

Wiadomości poranne - zepsuła mi się lodówka.... :why: Właśnie wszystko z zamrażalnika wyjęłam i wyrzuciłam, wszystkie moje zapasy... :why: No nic, postoi trochę wyłączona i zobaczymy przy ponownym odpaleniu.

Druga wiadomośc - jakieś siły nadprzyrodzone u mnie działają. Ostatnio wymsknęła mi się maselniczka z grubego szkła na blacie i rozpadła się na milion kawałeczków. Dziwne, no ale ok. Dziś wysunęła się z szafki taka gruba szklanka do latte i calutka kuchnia była w szkle, w tym blat, czyli rozpryskiwała się w locie? :shock: Wzywac jakieś siły specjalne? :zonk:

Poszłabym jeszcze spac, ale coś mnie nosi... :bezradny:

 

Niespecjalnie obchodzę Walentynki, ale dla tych co obchodzą - tulasów sto, niech miłośc Was rozświetla! :smile:

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

Ja sie wlasnie szykuje i jedziemy na Afrodyzjaki .

Czuje sie nijak , bo gdziezbym mogla czuc sie dobrze :roll::roll:

Sranie w glowie czyli dzien jak co dzien.

Wczoraj bylismy na obiadku Walentynkowym , mialam w planie robic na deser pieczone jablka z konfitura i orzechami ale tak sie obzarlam ze juz nie zrobilam nic .

 

kosmostrada, Kochana :********** wspolczuje lodowki , moja tak siadla i musialam nowa kupic bo naprawa kosztowalaby duzo.Pamietasz zreszta.

A co do tluczenia roznych rzeczy to mnie dzis rozbila sie maselniczka.

 

Kochani milej niedzieli Wam zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie napisałam posta i nie wkleił się!

Wrrrr!

 

To jeszcze raz!

Siemka cześć i czołem kluski z rosołem!

 

Mam specjalny obrazek dla was ku pokrzepieniu serc:

12729108_764328570368408_3758445997720843313_n.jpg?oh=e862b36fda9448ab86c0847e2e0fa610&oe=572B4321

Mam nadzieję że nie czujecie się urażeni, mnie osobiście to określenie rozczula.

 

cyklopka, kiedyś uprawiałam taką formę samooszukiwania się w stosunku do chłopaka, jak miał emocjonalne zawiechy względem mnie. Roiłam sobie że pewnie szykuje mi jakąś romantyczną niespodziankę. A bzdura. Mam najbardziej nieromantycznego faceta na świecie i muszę to zaakceptować 8) kwiatów ani serduszek ni ma. Trzeba mu wprost mówić, co ma robić i jak ma robić.

 

kryty_k, ja w góry chętnie z Tobą! Uwielbiam! Tylko jakie wybierasz? Ja wybieram gruzińskie :) <3

 

Ḍryāgan, platek rozy, kosmostrada, uroczego dnia wam życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Czyli jednak powinnam obchodzic hucznie dzień Sw. Walentego... ;) Nie wiem, czy będzie dziś uroczo, ale postaram się o luz. :smile:

 

Ḍryāgan, Dla Ciebie również... ;)

 

platek rozy, Znasz ból lodówkowy , wiem... Szkoda mi strasznie moich zapasów, ale nie mogę ryzykowac. Zazdraszczam wyjścia! :105:

 

JERZY62, kryty_k, :papa:

 

na_leśnik, Miłego kawkowania! :smile:

 

Ja jedynie wiem, że dziś będę szorowac lodówę jak się rozmrozi, a na razie sobie czytam, piję kawkę i kocykuję, bo pogoda burasta, tyle co kółko z psem zrobiłam. Monsz poszedł z powrotem spac po odstawieniu młodego, niech sobie śpi, a potem zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, hejka :3 ja czekam na couchsurferkę z Armenii. Z Armenii! Nie mogę się doczekać :) Jestem fanką kaukazu więc zadam jej tryliard pytań, hehehe.

 

kosmostrada, a jak stara jest Twoja lodówka? Ja w swoją sporo zainwestowałam ale dobra jest, jestem szczęśliwa mając wreszcie normalną lodówę ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, niestety miałem okazję przekonać się na własnej skórze jak lęk wolnopłynący potrafi człowieka wyczerpać. Nie wiem jak w twoim przypadku, ale % jeszcze go nasilały.

 

Chyba zancznę pić bo co ja mam z tego życia.

 

Nie no przecież ostatnio dobrze Ci idzie, chociażby odnośnie pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik

 

z pisaniem dobrze mi szło jak byłem na oddziale. Wtedy pisałem 3 strony dziennie, a teraz pół strony.

Spadła mi motywacja, bo to się nie sprzedaje tak jakbym chciał.

Na dodatek piszę komedie, a teraz jak mam tyle napięcia albo lęku, to nic śmiesznego nie przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryty_k, co się stało? tulimy wirtualnie!

 

kosmostrada, 3 lata to strasznie krótko! żeby lodówka psuła się tak szybko... mam nadzieję że moja wytrwa O_o

 

na_leśnik, ona już podobno jakiś czas mieszka w Polsce i od wczoraj jest w Poznaniu, więc jej raczej nie wymęczę ;) Ale będe miała znajomości w Armenii jeśli będę chciała tam kiedyś zajechać :D a będę chciała bo Armenia jest jednym z punktów programu w mojej wymarzonej podróży życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lobuzy :)

 

Pospalam do 12 :mrgreen: zaliczylam spacerrk no i pogoda do dupy...i zimno 8)

 

kosmostrada, pewnie się skończyła gwarancja :) zwykle te ustrojstwa się psują wtedy na złość.

 

Niestety Kosmo Miko ma racje...mi zaraz po gwarancji padla lodowka i pralka :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×