Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

No masz rację, nie ma się co łamać, ja mam 33 lata i wprawdzie byłam w przedziwnych relacjach, ale też przestałam myśleć o stałym związku, bo to raczej niemożliwe.

I cóż, uroda może i pomaga na starcie, natomiast w dalszej perspektywie u kobiety inteligencja i skomplikowany charakter jest dla większości facetów nie do przeskoczenia.

No ale cóż, ja nie zamierzam robić z siebie słodkiej idiotki tylko po to, żeby komuś urosło ego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem niezdecydowana. mam silną osobowość i tyle. a że szukam wśród trabantów i się dziwię, że nie mają co najmniej 200 koni, to fakt, heh. trafne, trafne a jak już się uprę na ferrari, to się okazuję, że muszę je ukraść ;) też jestem skrzywiona, nie mówię, że nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isj napisał(a):

Będzie to wymagało od Ciebie uścisku 13 524 członków ;)

 

 

Ej - niektórzy z forum to kobiety! :) hehe

 

może i nie jedna ,,baba z jajami"

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden facet nie odbiera moich piłeczek. Chyba zawsze tak będzie i nigdy się to nie zmieni. Będe do końca życia serwować nieodebrane piłeczki, buu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie martw się, na pewno gdzieś tam, w galaktyce Oriona, za rogatkami Syriusza czai się ten jeden jedyny, który tylko czeka z returnem na Twój boski forehand :smile: Nie martw się, na pewno ktoś kiedyś odbije Twoją piłeczkę, mówię Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdecydował na wrzucenie zdjęcia na forum, nie chce straszyć użytkowników ;) Poza tym nawet nie mam swoich zdjęć i do tej pory strasznie nie lubię jak ktoś we mnie celuje obiektywem. Mi wstyd jest z domu wychodzić, chociaż ostatnio jak tylko mam okazję to staram się wieczorami uciekać gdzieś w miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, nie ma się co łamać, ja mam 33 lata i wprawdzie byłam w przedziwnych relacjach, ale też przestałam myśleć o stałym związku, bo to raczej niemożliwe.

I cóż, uroda może i pomaga na starcie, natomiast w dalszej perspektywie u kobiety inteligencja i skomplikowany charakter jest dla większości facetów nie do przeskoczenia.

No ale cóż, ja nie zamierzam robić z siebie słodkiej idiotki tylko po to, żeby komuś urosło ego ;)

Ale dziwnie XD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to odbieram jako subwersję podmiotu (Korba) w stronę perwersji (powiedzmy... kradzież) z prefiguracją na skutek abominacji trabanta teraz, jak i wcześniej. To są bardzo poważne zagadnienia. Ciąg dalszy być może nastąpi.

 

Popisano

Nieumiejący odbierać piłeczek, skorodowany trabant z Zwickau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, zrozumiałam tylko słowo 'perwersja' :mrgreen:

 

PS - wracając do tematu piłeczek (hehehhe, uśmiałam się jak mi się to dziś przypomniało), to są tacy, co nie zauważą piłeczki nawet jak ich w walnie w czoło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kati91, to jest ogólnodostępne forum, każdy moze napisać co myśli - bez obrażania innych userów. Rid tak zrobił a Ty wykazałaś się niedojżałością naskakując na niego. Zamiast w prosty kulturalny sposób napisać, jak dorosły człowiek - o co chodzi, obrażasz. Nie rób tego więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×