Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Gagatki! ;)

 

Kolejny tydzień praktycznie za nami ;) stwierdzam, że jak tak człowiek pracuje 5 dni w tygodniu po te 8h (no dobra 7h 35 min ;) ) to ten czas strasznie szybko leci :smile: a wczoraj jeszcze urwałam się 2h wcześniej z pracy, bo szłam na kontrolę do pani doktor po hospitalizacji w Klinice ;) stwierdzam, że uwielbiam tą kobietę :uklon: mój portfel co prawda mniej :pirate: ale jeszcze z żadnym lekarzem mi się tak super nie gadało i to na różne tematy :great:

 

A jutro, po dzisiejszym obżarstwie u chrzestnej, kierunek siłownia :pirate: trzeba spalić te babeczki co dzisiaj zjadłam :time:

wracając poszłam do paczkomatu odebrać zamówione książki i wstąpiłam do Pepco po mały pojemnik na żywność i kupiłam sobie kolorowe gumki do włosów :D

 

A co u Was Spamowicze? Meldować się tu ładnie :P

 

mirunia, też dzisiaj miałam schabowego na obiad :mrgreen:

kosmostrada, czyżby Twój syn miał więcej par butów niż ja, baba?! :shock::lol: no i zazdraszczam (ale tylko troszkę i w pozytywnym sensie) urlopu ;) wypoczywaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie techniczne pytanko dlaczego po jakimś czasie (dość krótkim) wygasa opcja edycji posta ? Nie lepiej byłoby jakby wygasała po pojewieniu się kolejnej odpowiedzi w temacie ? Chciałoby się coś dopisać i co śmigać posta pod postem ?

Admin mówi, żeby trzaskać posta pod postem :bezradny:

 

Za pisanie "seks" przez "x" też będzie cło 8) Ciekawam, kiedy w końcu w łeb dostanę :hide:

 

nieboszczyk, dlaczego nie możesz sam zapakować papieru toaletowego do ekwipunku? Dobre są też jednorazowe chustki nawilżane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Z łezką w oku wspominam czasy, gdy miało się jedne buty sportowe do wszystkiego. Teraz nie możesz grac w kosza w butach do biegania, no heloł... :roll::D No dobra, usprawiedliwia go to, że jest zawodowcem i chyba by sobie jednak zrobił krzywdę np. biegając kilkanaście kilometrów w trampkach...

Jak się czujesz Kochana? Widzę do pracy biegasz, świeża rześka po mieście pomykasz, czyli może byc?

Dziękuję, postaram się poluzowac urlopowo.

 

Czas z nory na chwilę wypełznąc - odebrac pranie, jakieś drobne zakupy spożywczo-kosmetyczne na wyjazd dla młodego. Ciężko, bo tak mi spięło kark, że głową nie mogę ruszac. Boli. Maśc nie pomaga. Jak wrócę to wezmę ciepłą kąpiel.

 

Co porabiacie wieczornie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czujesz Kochana? Widzę do pracy biegasz, świeża rześka po mieście pomykasz, czyli może byc?

A dziękuję, nie narzekam ;) samopoczucie całkiem niezłe, a na pewno lepsze w porównaniu do tego co było tylko na samej sertralinie ;) jednak ten risperidon włączony w małej dawce jako stabilizator okazał się dobrym wyborem :smile: minęły wieczorne doły, które mi się wcześniej notorycznie zdarzały, mogę powiedzieć, że jest stabilnie :D;)

w pracy jestem tak pilnowana jeśli chodzi o regularne przyjmowanie leków i jak na razie 'chroniona' przed co bardziej stresującymi sytuacjami (co mnie momentami wkurza :P ), że nawet nie ma za bardzo powodów do nerwów ;)

 

Dziękuję, postaram się poluzowac urlopowo.

Luzuj, luzuj ;) każdemu się należy :smile:

 

Co porabiacie wieczornie?

Powinnam się uczyć na egzamin, no ale książka się sama nie przeczyta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, No to bardzo się cieszę! I niech tak zostanie! Świetnie trafiłaś z tą pracą, że tak o Ciebie dbają. Rozumiem, że się wkurzasz tą nadopiekuńczością, ale chyba tak jest teraz lepiej, dojdź do pełnej formy.

 

wszystkim nowym pisze ze jestem polonistom :pirate:

Rozumiem, że wszyscy wierzom? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×