Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, ja gotuje na szczescie i mam frajde jak jestem oczywiscie w lepszym nastroju i mam lepsze dni to uwielbiam w kuchni szalec i wlasnie nowe przepisy wyprobowywac.

Praca bardzo mi sie podoba . Mam ja poki co w formie takiego stazu dla osob nieaktywnych zawodowo wiecej niz dwa lata ale dostalam propozycje stazu innego po ktorym moglabym dostac u nich etat. Wczoraj wlasnie bylam po papiery , w poniedzialek mi je wypelnia no i zobaczymy czy sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

No i gdzie to słoneczko wczorajsze? Znowu szaro i pochmurno. :(

 

Wypiłam kawkę, podlałam kwiaty i też chyba ruszę na zakupy, chociaż wczoraj zrobiłam już takie weekendowe, ale kawa mi się kończy i na jutro nie będę miała.

Będę robiła dzisiaj mielone, więc stanie przy patelni mnie czeka, a tego nie lubię. Ale kotlecika prosto z patelni uwielbiam. :D

 

platek rozy, fajnie, że coś rusza nowego z Twoją pracą... trzymam kciuki, oby się udało!

 

Ciekawa jestem co u kosmostrady, czyżby pakowała się namiętnie na wojaże po świecie? Hej, Kosmuniu, odezwij się!

 

Aurora88, Ḍryāgan, WolfMan, witajcie! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Wczoraj tak się kiepsko czułam, że pół dnia w kuchni przy garach spędziłam, żeby jakoś ten dzień minął.

Dziś młodego pakujemy na obóz, bo jutro skoro świt rusza. Niestety plany wyjazdowe pt. narty i bojery to tak niekoniecznie ;) , więc ich trener zarządził, że biorą rowery. Zimowy wyjazd... :D

Tak że dziś ostatnie prania, zakupy, pakowanie, a jutro jak go odstawimy, to może coś się wymyśli. Na razie piję kolejną kawkę.

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hej Kosmuniu, dobrze, że jesteś! :D Pakuj Kochana młodego i sama też odpocznij na urlopie. Macie już wybrany punkt programu na urlop, daleko chcecie wyjechać?

Dobrego samopoczucia życzę i moc pozytywnej energii! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam reisefieber za młodego... :hide:

Nie wiem, jak on ma się zmieścic do plecaka, ciuchy i buty na halę, na rower, na outdoor , na basen, na wieczorną integrację z gimnastyczkami, które obok mają zgrupowanie :mrgreen: ... Niech upycha.

Z wczorajszego szaleństwa kulinarnego wegańskiego zostały mi składniki i piekę pasztet z czerwonej soczewicy, warzywek i kaszy jaglanej. Chłopakom do tego filecik kurzęcy i jest pychota.

Jestem niewyspana, więc znów kawa. :roll:

 

mirunia, Kochana wysyłam Ci pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wcale się nie dziwię, że masz reisefieber - serce matki. Ale młody da radę, niech się uczy samodzielności - takie wyjazdy to dobra szkoła życia. Bądź spokojna. :D

Ja już po obiedzie, gorący kotlecik +ziemniaczki i szczypiorek ze śmietaną = objadłam się nieźle. Kilka kotletów jak zwykle zamrożę. :D

Chyba też zrobię sobie małą kawkę i odsapka popołudniowa przy sobocie. ;)

 

Cześć Chłopaki! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×