Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, dziś już nie tłukłem kokosów. Trochę pokroiłem kiwi, trochę pomarańczy, trochę poważyłem sałatki. Ale generalnie to raczej pozorowanie pracy było, firma ma bardzo mało zamówień. Nawet przez 2 godziny miałem okazję popracować z dwoma Chorwatami :) .

 

A leci do przodu:) tylko pogoda dobija...dobrze ze coraz blizej wiosny:)

 

Ooo dokładnie. U nas już baaardzo wiosennie na dworze. Tylko żeby jeszcze nie padało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo substancji chemicznych ma cyklopy w nazwie :mhm: Niby dla tego, że oko jest wpisane w okrąg i związki pierścieniowe też.

20zł.! :mrgreen:

Punkt pierwszy: autokorekta w telefonie często mi dzieli wyrazy złożone z kilku przyimków :mhm:

Punkt drugi: ja nie wprowadziłam cła za błędy i literówki, bo błądzić jest rzeczą ludzką, ale za świadomie pieszczenie się ze słowami. Ewentualnie za slang młodzieżowy sprzed 10 lat.

 

Włączyłam na chwilę internet w komórce, bo zasypiałam siedząc na ławce czekając na autobus...

Ja dzisiaj cały dzień oczy na zapałkach, wczoraj w nocy się przejmowałam referatem, potem jadłam śniadanie przez sen, a po 17:00 mnie prowadzący mało z zajęć nie wywalił.

 

Carica Milica, pograłabym w grę i psa też zazdraszczam.

 

Dzisiaj tylko mnie dzieci wytulały, nie wiem za co :bezradny: Bardziej niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:******

Wczoraj bylam po papiery do tego stazu , w poniedzialek kierowniczka mi je wypelni i je musze zawiezc. poza tym czulam sie do dupy .

A zaraz na zakupy jade. Wzielam wiecej solka i zas spie na stojaco i zamula straszna. Az mi sie literki na klawiaturze myla.

 

Co macie za plany na dzis?

 

Aurora88 Kochana prowadze sekretariat w takiej fundacji ktora organizuje kursy dla osob bezrobotnych .

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ale ja lubie :) a Afrodyzjaki to festiwal jedzenia wiec cosik dla mnie :) ze sasiadami moimi sie umowlismy bo oni tez tak lubia kosztowac i pichcic jak ja :)

 

Ostatnio namietnie w Taniej ksiazce nabywam ksiazki kucharskie ale te slow food , Fit food czy wege food . Uwielbiam <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×