Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

b]mirunia[/b], No cześć Słońce! Teraz będzie ten najgorszy czas. Wg medycyny chińskiej to przejście z jednej pory roku w drugą (dojo) powoduje niestabilność organizmu, a zwłaszcza ciężko przechodzi się przedwiośnie. Jeszcze troszkę trzeba wytrzymać. Ja mam dietę pod dojo - dużo warzyw, strączkowych, kaszy jaglanej, mało mięsa i pszenicy... Ściskam Cię mocno, damy radę.

Urlop u mnie taki jak zwykle - czyli ogólnie luz dwa tygodnie, ale wpadać do pracy będę pomieszać w papierach ( i podlać Zbyszka :D ). Młody w pierwszym tygodniu wyjeżdża na zgrupowanie, chcemy gdzieś wyskoczyć ( 15 lat nie byliśmy nigdzie sami :roll: ), ale wiesz jak to ze mną, mam takiego lęka, że jak pomyślę to mnie mdli. Więc zobaczymy.

 

kryty_k, Nie wiem, czy Cię to wesprze, ale kiedyś jak przyszłam na terapię z rykiem, że nie wiem, jak pójdę do pracy, to moja T. mnie zapytała - A co by Pani robiła w domu? Zdałam sobie sprawę , że tam tak samo kiepsko bym się czuła, a tak to przynajmniej pozór robię, że jakoś funkcjonuję i się nie poddaję. Człowiek sam siebie tym sposobem nakręca i nie pozwala zupełnie utonąć. A że błędy porobiłam w robocie z braku koncentracji, trudno, tak bywa. Robiłam tyle, ile mogłam na dana chwilę.

 

Marcin2013, No to zaraz znów będziesz fikał na randkach... :D

 

Lusesita Dolores, No widzisz, jakaś przyjemność jednak będzie w tym dniu. Rób swoje moja droga, w doopie czyjeś chlanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :********

U mnie dramat samopoczucie. Mam takiego dola ze siedze i mam placz u konca nosa . Do tego odmozdzenie i dereala jak talalalaa.

Pogoda fatalna - wczoraj slonce , deszcz pol dnia a drugie pol snieg no i jeszcze halny.

Dzis nawala sniegodeszczem i generalnie straszna kooopa.

 

Dostalam w pracy propozycje starania sie o lepiej platny staz --- u nich . Jutro jade na bezrobocie poskladac w tej sprawie papiery. Nie wiem czy mi przyznaja ale mam jakas tam szanse.

Jest mi milo ze ktos docenia to co robie i widzi ze jestem w tym naprawde dobra.

 

Chociaz dzis najchetniej ucielabym sobie leb u samego zada.

Siet, siet , siet!

kosmostrada , mirunia tulam Was goraco:********** dolaczam sie do Was w cierpieniu.

Niechze bedzie wiosna juz! Niechze bedzie slonce ! Bo ja kutfa ocipieje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, współczuję śniegu :shock: mam dość śniegu. nie chcę żeby przychodził znowu, niech już zniknie zima!

 

kryty_k, straszna zamuła dzisiaj, deszczowo i nędznie; a w ogóle to cześć, nie widziałam Cię tu wcześniej! Gdzie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica?

 

kosmostrada, ahoj, co planujesz na urlop? Jakiś wyjazd będzie? Urlop z okazji ferii?

Ja jestem *ekhem* (odpukać) tak jakby zdrowa 8) znaczy po terapii, ogarniam teraz życie w trybie ekspresowym, uczę się grafiki, będę zakładać nawet firmę! Czasami jeszcze mam lęki w nocy bo tyle się w życiu dzieje że tego się nie da spokojnie przerobić, ale jest prawie normalnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Oj to wspaniale Kochana! :great: Gratuluję odważnych decyzji. Ale zmiany! :105:

Nie chcę się nakręcać urlopowymi planami, bo mnie tam przerażają, że ło matko. No wiesz - agorafobia - wyjazd - :zonk:

 

Lusesita Dolores, Nom, cieszę się bardzo na to wolne!

 

platek rozy, ***** Dzień, jak co dzień ostatnio, nie? :bezradny: Ech... Tulam. Gratuluję pracowych sukcesów! Mimo różnych sensacji działasz perfekcyjnie. :great:

 

kryty_k, jak widzisz dziś hurtowo nieogar dopadł ;) Trzymaj się też!

 

 

Właśnie spojrzałam, co mam napisane na zapalniczce - "Pamiętaj, zakład pracy twoim drugim domem!" :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to szykuje Ci się fajny urlop, odwagi Kochana, dasz radę, z menszem będziesz, więc ma kto Cię wspierać.

Będę trzymać kciuki za tę odwagę i udany wypad! :great: Oby pogoda dopisała i humor!

Jeszcze ciut posiadówy w robocie i masz wolne... niech się dzieje wola Boska. Ja też już odliczam minuty. ;)

Będę dzisiaj pichcić barszcz ukraiński z mrożonki (szybciutko) i bitki wieprzowe z warzywami.

 

platek rozy, wszyscy chyba ocipiejemy przez tą aurę i nasze nastroje. :bezradny: Dobrze, że z biegiem dnia jest troszkę lepiej... no, najgorzej jest do południa.

Fajną propozycję dostałaś, idź za ciosem i załatwiaj tę pracę. To Ci doda skrzydeł. :great:

 

Wszystkim życzę poprawy nastroju, lepszej pogody na jutro, a dzisiaj dobrego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryty_k, niestety..byle do wiosny :)

 

Być może... na tyle się boję przyszłości, że nawet o wiośnie nie myślę... jest tylko tu i teraz i problemy z planowaniem wyjazdów do klienta - bo dziecko teraz u EX, dowiedziałam się drogą okrężną że podobno dzieciak chory, EX mi prawdy nie powie, mały zmanipulowany - powie co ojciec kazał, a w przyszłym tygodniu mam malca i wyjazd do klienta - nie wiem kogo o pomoc w opiece mogę prosić - bo jeśli chory to nikogo kto ma dzieci, a takich, którzy mogliby z chorym dzieckiem zostać wielu nie mam i mogę nie znaleźć - pytanie czy na pewno jest chore... Przez tego cholernego ex nawet po rozwodzie mam rozpieprzone planowanie - bo wszystko nagle może runąć i starania spełzną na niczym, znowu będę na totalnym dnie... i jak tu funkcjonować...

 

Przepraszam - znów się rozpisałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Heloł! A Ty dziś wolne, że tak wcześniej wpadasz?

 

mirunia, No perspektywa przeleżenia wyjazdu w pokoju hotelowym nie jawi mi się atrakcyjnie... :roll: A i tak bywało. No i podróż... :hide:

Odliczamy, odliczamy, jeszcze pozamykam parę spraw i do domku.

Wiem, co jutro na obiadek (fasola w różnych formach :great: ), a na dziś mam jakąś pustkę w głowie. Coś wymyślę.

 

kryty_k, Nie masz za co przepraszać.

 

Widzę, że w zasadzie mam się z czego cieszyć, bo jeszcze nie leje u mnie, tudzież chlapy nie ma. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×