Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam deszczowo :D

 

Ja dzisiaj wyspana, więc i bardziej aktywna, zadowolona. Pranie, sprzątanie, zakupy zrobione. Obiad przygotowany, chce się żyć... :yeah:

A szczerze mówiąc, jeszcze pospałabym :D

Dzisiaj będę miała małego gościa na noc...to tez dodaje mi skrzydeł :mrgreen:

 

kosmostrada, wczoraj, zupełnie przypadkowo, trafiłam do Sephory i zachwyciłam się Twoją Bettegą. Na pewno kupię sobie...odlewkę rzecz jasna!

Wspominałaś o bolącym palcu, często to jeden z objawów dny moczanowej /podagry/,wystarczy zbadać poziom kwasu moczowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Witaj Kochana! No chociaż Ty pospałaś i energią tryskasz. :smile:

Cudny zapach nie? :105: Dzisiaj powinna być paczuszka, bo wczoraj dostałam smsa, że jest w drodze.

No właśnie chyba muszę zrobić badanie, chociaż od zawsze trochę krzywo tą nogę stawiam, może mi ten staw siada po prostu.

 

A ja dziś na obiadek robię udziec z indyka duszony w warzywach. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Oj biedak jesteś z tym uchem.

 

Lusesita Dolores, :(

 

takie tam, Dawaj dawaj, bo mi się oczy same zamykają.

 

misty-eyed, Też zacny obiadek. :smile:

 

Purpurowy, Jak dziś nastrój, nadal zdecydowany iśc na całośc i powalczyc o siebie?

 

Ḍryāgan, Już po dentyście?

 

kryty_k, Jak się dziś czujesz?

 

 

Przyszła przesyłka. :yeah: Dostałam w prezencie próbeczkę Benettona, sympatyczny zapach. Parę fiolek, a tyle radochy... :D Czym tu się wypachnic... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno otępiała - sprawy kobiece dzień drugi (mam problemy z hormonami chyba) , nowe tabletki od psychiatry, wciąż strach, ale jednocześnie śpię na stojąco...

Ale porównując ten tydzień z tygodniami wstecz - jest lepiej. w sumie od połowy zeszłego tygodnia nie mam już tak silnych ataków jak wcześniej, a psychiatra się śmiał, że poradziłam sobie bez niego... Ale tabletki i tak przepisał i skierował na terapię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×