Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, szybki jesteś. pierwsze spotkanie a ty już na wesele prosisz. Chyba się powinienem uczyć od Ciebie
Bo ja kiedys mialam do czynienia z takim kolesiem ktorych od wszystkich zebral fajki... Kiedys ktos go zapytal czemu nie kupi skoro pracuje. Ten ze na wesele zbiera. No to mu tam zaczeli gratulowac...i sie przyznal ze nawet jeszcze dziewczyny nie ma ale na wesele zbiera :hide:

Ja mam wstępnie wybrane kilka punktów programu na moje wesele, w tym ulubiony aktor :105:

 

A ostatnio to z nikim nawet na herbacie nie byłam :mhm:

 

Pan młody rzecz nabyta, a konferansjer is forever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w krk opcinajom glowy maczetom

 

Krakow to piekne miasto :lol:

Brzydal, brzydal, brzydal...

 

Kosmuniu, w pracy nie wiedzą, że jestem na lekach, to się nikt nie lituje. A mi siebie jest żal. Szkołę kończę w połowie maja, w czerwcu jest egzamin, ale mnie czeka nieraz nauka i nieraz chodzenie na uszach w sprawie praktyk.

Oczywiście jestem tak zmęczona wdrażaniem pozytywnych zmian, że teraz o siebie nie dbam. Ale robię to w taki sposób, że inni tego nie wyczuwają.

 

Teraz mam zabawę czy używać kosmetyków na przemian, czy brać jeden i kończyć. Wyrzuciłam dziś jedną szminkę.

 

Mój rozbudowany zmysł węchu pozwala mi od jakiegoś czasu wykrywać kto jest zaziębiony. Nie jest to przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

 

Melduję się pierwsza :D

 

Problem bezsenności narasta. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie fakt, że za tydzień powraca Wnuczek, więc i dyżury codzienne. Wszelkie metody mam przerobione - wietrzenie pomieszczenia, spacer, wyłączenie na ok.2 godz. przed snem wszelkich zakłócaczy, posiłek ostatni o odpowiedniej porze, itd, itd...

Wczoraj spędziłam bardzo miły wieczór z Wnuczkiem-turystą, przy okazji pokonałam lęk autobusowy, z którym walczę od lat /w tramwaju czuję się znacznie lepiej/, wrażeń nie brakowało, nie spodziewałam się więc, że sen nie przyjdzie do mnie... :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

Pogoda u mnie bardzo sloneczna , wiatr tez wielki bo halny wieje....

A ja mam takie niechciejstwo by isc na terapie ze chyba dzis pojde po raz ostatni.

Pozniej znow warsztaty na ktorych nic ciekawego sie nie robi ale wezme sobie ksiazke i chyba bede ja podczytywala jakos zakamuflowana.

 

Cyklopka tulam Cie Kochana :******* mysle ze masz za duzo na glowie i organizm musi odpoczac.

 

kosmostrada :******** to wzielas fajne perfumki :) jestem ciekawa Decadence a Amouage mialam w probkach jakies dwa ale nie pamietam juz ktore. Pewnie bym poznala po flasi.

50ec54585daef9124ba190856eac7a11.md.jpg Tu dopiero piekna kolekcja perfum :) Uzytkowniczka fragrantici .. Esh jak ja marzylam zawsze o takiej kolekcji :105:

 

Milego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×