Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Hej Kochana, jakoś ten dzień minie, jeszcze dwie godziny i odsapniesz w domku. Jesteś dzielna!

Kiecka fajna, wygodna, a jest na tyle ciepło, że mogę nogą kusić... :oops:

Z czasem najgorsza karuzela mija, pozostaje takie lekkie otumanienie i lęk.

 

Lusesita Dolores, :papa:

 

Carica Milica, To owocnej nauki, cieszę się Twoim humorkiem!

 

misty-eyed, Miłego dnia mimo wszystko Kochana, niech ten dzień Ci się jakoś spokojnie ułoży.

 

Ja idę sobie zrobić herbatę pomarańczowo-gruszkową. Takie specjały mam w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję moja droga, Ty zawsze wesprzesz człowieka w potrzebie :uklon:

 

Nie zazdroszczę Ci zawrotów, bo nie jest to miłe, wiem doskonale. Na szczęście radzisz sobie z tym, u mnie było gorzej-nie chcę opowiadać, by nie wywołać podobnych objawów-wiadomo jak to z nami jest. Teraz mam się dużo lepiej pod tym względem, nie trać więc nadziei-to minie z czasem :!: Herbatka brzmi przepysznie :D

 

Wychodzę na czas jakiś...tymczasem papa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, Hej Placuszkowaty, a jak Ci tam jest, jak ekipa, bo o to się martwiłeś wyjeżdżając?

 

Śmiercionauta, No to jest światełko w tunelu! Niech Ci służy ta znajomośc. ;) Dostałeś prochy?

 

DarkMaster, Poboli i przestanie, zobaczysz... Trzymaj się!

 

Podałam na szybko zupę ogórkową w dwóch turach, na kolację piekę schab. Dopijam moją herbatkę z domowymi malinami i pędzę z futrzakiem. I zaraz będzie po poniedziałku.

Nie chce mi się iśc jutro na terapię... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, uklepałam posta na trzy ekrany, a " serwer nie wysłał danych ". :why:

Znam ten ból zdarzało mi się to nie raz, a potem staram wszystko sobie przypomnieć i wtedy wychodzi jakiś kijowy bełkot.

Na przyszłość zalecam stosowanie tego o to skrótu klawiszowego Ctrl C, a następnie żeby wkleić Ctrl V

Chodzi o pisanie z telefonu. Telefon może się rozłączyć bardziej nieoczekiwanie niż komputer. Telefon nie ma klawisza Ctrl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny spacerek. Wiecie, że dziś jak wracałam z pracy, to już ptaki śpiewały... :105:

 

Coś mnie staw w paluchu boli, jak pochodzę, halluks mi się robi, czy co? :bezradny:

 

na_leśnik, Futrzak pozdrowiony. ;) Chociaż to, że na kwaterze masz spokój.

 

Little Red Fox, No heloł, Co u Ciebie? Jak się czujesz?

 

cyklopka, Jak minął poniedziałek, dałaś radę w pracy? Jak gardło?

Celne pytanie do Monka. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×