Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

migdałów nie mam przerosnietych i zawsze prawie bez goraczki przechodze i jak mam ropny nalot to zdziwienie lekarzy o jakie małe migdały i bez gorączki,zawsze wymuszam na lekarzach raz na pare lat mocny antybiotyk i długo koło 14 dni i nowy na rynku , jak mi wybije bakterie a nie tylko uspi to mam spokój a jak biore tydzień to wiem juz ,ze za krótko i tylko zaleczy i jakies osłabienie organizmu i zaraz wyłazi na wierzch i atakuje, mam to juz obcykane niestety, a reakcja lekarzy na takie głupie nietypowe objawy swiadczy nie za dobrze o lekarzach,

po paru latach łapie nowa infekcje juz niezależna od poprzednich bo mam do infekcji gardła skłonności i tyle

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eteryczna, ja lubie zime i lato, takie zdecydowane pory roku, jak widac ,ze zima porzadna i lato upalne takie z rozkwicie, te przejsciówki sa takie nijakie dla mnie , brak im zdecydowania , jakos może i przyjemnie jest ,ale psychicznie mi to jakos mniej lezy,

wiem upały mecza , mrozy niby tez, ale jakos dla mnie to ma urok patrze za okno i wiem co jest co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie wole ludzi zdecydowanych bo oni wiedza co ich cieszy i co sprawia przyjemnosc , co lubia a czego nie a niezdecydowani zawsze znajda jakies ,ale we wszystkim ,ze moze tak a moze a moze tak było by lepiej , sami sobie zycie uprzykrzaja zamiast cieszyc sie tym co jest, tak to mozna całe zycie byc nieszczesliwym bo zawsze jak sie che to sie znajdzie jakies ale do kazdej sytuacji, takie tam rozkminy moje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×