Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

kumpela che odemnie na fejsie wyciagnąc dlaczego kolega nie jest juz z taka jedna, mi powiedział dlaczego i wyraźnie zastrzegł zeby jej nie mowic , troche mi głupio,ze jakby ja sciemniam,ale wyraźnie powiedział, ze mam jej nie mowić i czuje sie dziwnie troche , bo jakbym kłamała kolezance z drugiej strony , kolege lubie pozatym bardziej powazna sprawa to jest i ważne zeby nie rozeszło sie po miescie a ona potrafi wszystko przekręcic i namieszać , uwielbiam tajemnice, jakos głupio mi i tyla :pirate::pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stakatela,

jak tak powiem ,to zaczenie fochy strzelać, ze jak sie mogłam tak zachowac wobec niej itp. ,ze jestem nielojalna wobec niej i takie tam ,

z pewnych wzgledów ja lubie, ale ma dziewczyna takie cechy charakteru ,ze to sie czesto kończy własnie takimi akcjami ze strony róznych ludzi, jakos powiedziałam jej prawde ,ale nie do końca czyli powiedziałam jakąś tam rzecz z tym ,ze to nie była to rzecz , o którą chodziło zeby nie powtarzać,wiec prawdę nie całą,ale prawde jednak ,

, by drązyła temat zeby jej powiedzieć, nie odpusciła by, a tak wie tyle ,ze jej to wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już się denerwuję. Od wczoraj szukam toreb papierowych z nadrukiem nazwy sklepu i nie wiem gdzie zamówić. Dawniej zamówłam na allegro to się darły. Teraz upatrzyłam producenta Allbag (dobre ceny) i nie wiem co zrobić. Muszę do nich zadzwonić, bo do poniedziałku nic nie zrobię. A dziś piątek i na niczym nie umiem się skupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×