Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


akwen

Rekomendowane odpowiedzi

Robimy zakłady, czy ten wątek dobije do 100 stron?

Żeby dojść do poziomu Owsika, to podbijamy do 200.

 

Jako osoba przejawiająca cechy osobowości trollującej i znawca technik wysublimowanego trollingu powiem, że ten wątek to nie troll. W sensie osoba nie jest fikcją literacką, problemy są prawdziwe, a przy okazji jest zwyczajnie zawzięta. Może to i jaki plus w depresji? Szkoda tylko, że energia skierowana w złym kierunku, to mówię jako pedagog :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdzie się ktoś o równie niskim mniemaniu o sobie jak Niemampomysłu, to sobie tutaj pogada i wszyscy będą zadowoleni.

Jedna osoba już się znalazła, ale nie ma ochoty na pogawędkę.

 

a dziwisz się ?

No nie dziwię się, bo mam na myśli siebie, jak mogę się sobie dziwić. Po prostu nie lubię pogawędek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po prostu poczekam na wiadomość od kogoś równie beznadziejnego jak ja.

Już sobie to wyobrażam, wspólne rysowanie wykresów i skali beznadziejności, ale będzie ubaw.

Nie myl szczerością z bycia żałosną, i nie jest to absolutnie obraza w Twoją stronę a czysta szczerość wiesz, serio, zrób coś ze swoim życiem i bynajmniej niech nie będzie to publiczne utwierdzanie innych w swoich błędnych przekonaniach i priorytetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powtarzasz się juz nie pierwszy raz, co zaszkodzi ten jeszcze jeden kolejny. No ale dobra z tego co pamiętam to szukasz osoby równie jak to nazywasz "beznadziejnej" co Ty, czyli innymi słowy szukasz osoby o takich samych cechach psychofizycznych jak Ty, ale to przecież niemozliwe byś znalazła kogoś takiego. No może podobną osobę to jeszcze, myślę, że mogłabyś sobie przynajmniej po części ułatwić poszukiwania gdybyś wraz z Twoimi ogłoszeniami zdjęcia swoje zostawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie będzie zdjęć, pisałam już o tym że nie robię sobie zdjęć, nie lubię robić sobie zdjęć, nie pokazuję się ludziom publicznie wiec tym bardziej nie pokaże swojej paskudnej mordy na tym forum. Jestem po prostu brzydka. Nie miałam nigdy ani chłopaka ani dziewczyny ani znajomych ani przyjaciół. Nie umiem rozmawiam z ludźmi, jestem nudna, denna, monotematyczna. Nie mam matury, jestem głupia.

to zabrzmiało ciut jak wyżalanie się, też nie umiem rozmawiać z ludźmi i te poniższe cechy również posiadam. No chyba, że tą wiadomością chcesz przypomnieć jaką osobę poszukujesz. Tylko, że to zbyt ogólnie napisane, piszesz, że brzydka, tylko, że to może być Twój punkt widzenia, Twoje postrzeganie brzydoty może się różnić od innych, podobnie z głupotą i innymi. Więc skoro zdjęcia nie pokażesz to chociaż podaj dokładniej jak wyglądasz wzrost i inne rozmiary etc.

Takie pytanie mam jeszcze do Ciebie, są osoby, które określiłabyś jako brzydkie? W szkole może, gdziekolwiek nie było/nie ma osoby, którą określiłabyś jako brzydką lub głupią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, masz ci, jeszcze mi naurągała publicznie. Ale ja się tak łatwo nie obrażam, jakbyś chciała kiedyś porozmawiać, to możesz napisać :)

odmłodziles sie ponad 10 lat... :brawo::mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×