Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, o co chodzi, ale od dłuższego czasu, tj. od kilku miesięcy, mam duże problemy z bezsennością. Nic nie pomaga, ani alko, ani tabsy, qrwa. Do tego łeb mi pęka, jak to przy nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warrior11, Morphine90, rano się bardzo zdenerwowałam rozmową na temat mojej pracy. Przeraża mnie myśl o powrocie tam. Siedzenie w domu nie pogarsza sprawy, bo dla mnie właśnie praca jest najgorsza.

A co do seriali, to na dwójce leci teraz archaiczny odcinek Na dobre i na złe, a na TVN Fabuła równie archaiczne odcinki Na wspólnej. Na najbardziej idiotyczne paradokumenty też lubię się pogapić, aż wstyd...no ale rzeczywiście trochę to pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warrior11, pewnie tak, tylko nie jest łatwo znaleźć pracę, zwłaszcza, że nie wszystko mogę robić, mam dużo problemów ze zdrowiem, zwłaszcza z kręgosłupem. Bardzo by mnie ratowało, gdyby w obecnej pracy przeniesiono mnie na odpowiedniejsze dla mnie stanowisko, ale nie chcą tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście jedyne wyjście to zmienić miejsce zamieszkania.. najśmieszniejsze jest to, że jak o tym myśle to nagle wcale nie chce, chociaż przecież nikogo tu nie mam, nie lubię tu być, boję się tych ludzi a jednak są jakieś myśli, że coś mnie tu trzyma, chociaż tak nie jest. Smutno mi. Nie umiem zbudować sobie życia. Strach i wstyd są silniejsze. Szkoda, że ten wstyd nie za moje błędy.

A jak zmienisz miejsce zamieszkania to bedziesz umiala zbudowac sobie zycie? Ja zmienilem miedzy innymi dlatego ze mialem problem ze soba, i ten problem poszedl za mna.

Jednak skoro to nie Twoje bledy to pewnie nie masz tego problemu ;) .

 

 

Pewnie nie. Zapewne to byłaby tylko próba ucieczki od samej siebie. Mam przerąbane i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jak dziwoląg. Dlaczego nikt mnie nie chce? Czy naprawdę jestem takim powalonym człowiekiem? A może po prostu jestem taki paskudny że już kobiety nie chcą na mnie patrzeć.

Czy mam tylko szansę, kiedy mam pieniądze?

Dlaczego to wszystko jest takie posrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem tv pake laysów solonych, dwie princesse zebra, pączka i mi niedobrze.

 

wykorzystaj to, sproboj sie wyrzygac, gwarantuje ze poczujesz przyjemna ulge i endorfiny.

jak tego nie zrobisz to na chvj sie użalać ? :)

 

a po to, że to jęczarnia i jęczysz co Cię tam męczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pulsujący ból wywołany zapaleniem ucha, nie daje mi spać, miałem już pare razy zapalenie ucha, ale tak yebitnego bólu przy tym to ani razu, jadę do lekarza dzisiaj, myślałem, że kropelkami bez recepty da się to załatwić, a tu trzeba silny antybiotyk, a może nawet chirurgiczne nacięcie błony bębenkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×