Skocz do zawartości
Nerwica.com

eutanazja w domu (co, jak, skąd)


dr. Psycho Trepens

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość załatwienia substancji które przy własnym zastosowaniu,

możnaby ściągnąć do PL z Belgii czy Holandii czy innego kraju gdzie są dostępne,

tak by można sobie bezboleśnie odebrać życie ?

 

Jestem wielkim tchórzem, tzw. pi-zdą, jak sami wiecie i potrzebuję czegoś pewnego

i skutecznego.

 

Oczywiście pół legalnie, skoro można zamawiać RC to jestem przekonany, że przez

internet też można kupić i takie środki.

 

Ktoś jest w temacie ?

Proszę o dyskrecję mimo wszystko, dlatego proszę o dobre rady na priv, by nie było

sytuacji, że ktoś będzie posądzony o pomaganie mi w tym.

 

Mówię poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uaktualniam temat, kupię 3 środki: tiopental, pavulon i chlorek potasu, może być tylko jedna z substancji.

proszę o kontakt na priv, zanim ktoś usunie ten temat.

 

bardzo proszę moderatorów o zlitowanie się nade mną i nie kasowanie tego, błagam, proszę o pozostawienie tego.

to moja ŚWIADOMA i TRZEŹWA, PRZEMYŚLANA decyzja, bardzo proszę o uszanowanie tego. Usunięcie tego będzie jednoczesne z pokrzywdzeniem mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź na oddział ziomeczku, co Ci szkodzi, jak nie pyknie opcja naprawcza, to wrócisz do tematu. dużo bierzesz tej alpry, długotrwałe przyjmowanie benzo może wywoływać doła, dobry byłby detoks i może zmiana leków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź na oddział ziomeczku, co Ci szkodzi, jak nie pyknie opcja naprawcza, to wrócisz do tematu. dużo bierzesz tej alpry, długotrwałe przyjmowanie benzo może wywoływać doła, dobry byłby detoks i może zmiana leków?

 

dopiero wróciłem, do tego z PTSD, nie mam ochoty się leczyć, bo to nie leczenie, z tego nie ma wyjścia, nie znasz mojej sytuacji życiowej, która

jest katastrofalna. wypowiadasz się nie na temat z resztą, ja decyzję podjąłem.

 

pieprzę się z tym od dziecka, przerobiłem wszystkie leki, to tylko tłumienie emocji, problemów one nie naprawią.

 

uszanuj moją decyzję i się już tu nie wypowiadaj, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×