Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


akwen

Rekomendowane odpowiedzi

...niestety ja to wszystko widzę i to Ty za swoje zachowanie powinnaś dostać bana i zakaz wstępu na to forum. Ty kogokolwiek chcesz zrozumieć? Chyba tylko uprzykrzyć tej osobie życie. Jestem tutaj, czytam, widzę, czuję. Odczep się ode mnie jeżeli tak Ci nie pasuję.

 

aha

zaproponowałam Ci pomoc, a Ty mnie teraz będziesz poniżać? Sorry ale ja już jestem od ładnych paru lat na forum, a ty jesteś jakimś beznadziejnym trollem, więc nie podskakuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ty komukolwiek pomogłaś kiedyś? Chyba pomogłaś popaść jeszcze w głębszą depresję. Moje zachowanie nazywasz żartem. Wyzywasz mnie od troli. Sama nie chcesz być poniżana ale mnie poniżasz ile się tylko da. Zastanów Ty się nad sobą.

 

żryj, trollu. Niech inni przynajmniej widzą jak chciałam poświęcić swój czas problemy-z-nauk-t57987.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie napisałam, że beznadziejni ludzie są lepsi, jeżeli tak to zacytuj ten fragment. Chodzi o to, że prędzej się z nimi dogadam. Będą w stanie mnie zrozumieć.

 

Ależ służę pomocą, mam nadzieję że także osoby odpowiedzialne za porządek na forum zainteresują się Twoim problemem.

 

Witam, mam 21 lat. Jestem brzydka, głupia, nudna i nie jestem zboczona. Szukam kogoś równie beznadziejnego jak ja. Jeżeli nie znalazłam to nie reaguj na ten wątek.

czyli watek tylko dla VIP-ów, jeśli ośmielasz się być kimś kto nie jest brzydki, głupi, nudny, to nie wchodź i nie zaśmiecaj.

 

...mam gdzieś tych którzy tak o sobie nie myślą. Ja z takimi ludźmi się nie dogadam. Nie chcę aby mnie pocieszano, doradzano mi, litowano się nade mną. Nikt nie chcę mnie zrozumieć. Nie mam z kimś porozmawiać nawet. Każdy się ze mnie wyśmiewa albo ignoruje mnie.

Masz gdzieś ludzi, którzy nie są tacy jak Ty. W dodatku są wg Ciebie podli i śmieją się z Ciebie.

 

...czekam jedynie na ludzi równie beznadziejnych jak ja. Równie głupich, nudnych i brzydkich jak ja. Nikt inny mnie nie interesuje. Inni się ze mnie tylko śmieją i obrażają mnie.

Nie interesują Cię ludzie ktorzy nie spełniają Twoich wymagań.

 

...napisałam kogo szukam, jeżeli to nie Ty to nie pisz tutaj.

Jak ladnie przeganiasz, w końcu Ty tu rządzisz.

 

...nie jestem trolem, nie umiem tego udowodnić. Wszyscy mają mnie gdzieś.

no tak. Wszyscy.

 

...nie potraficie zrozumieć. Uważacie, że jak poradzicie coś to wszystko nagle będzie super. Mam 21 lat i choruję na depresję a teraz dowiaduję się że to wszystko to tylko troll, żart i użalanie się nad sobą. Jak ja mam się czuć jak każdy ignoruję to co piszę. Jestem beznadziejna i szukam kogoś kto też taki jest.

Niestety, nie jesteśmy tacy mądrzy jak Ty i nie chorujemy na depresję.

 

...ignoruję. Dla mnie wyzwiska i śmiech to ignorowanie. Po co mi coś takiego? Takie dziwne jest to co piszę? Jest mnóstwo głupich, nudnych, brzydkich ludzi na tym świecie. Tutaj jest mnóstwo ludzi i może ktoś napiszę do mnie. Dobrze byłoby gdyby była to ta wlaściwa osoba. Napisałam kogo szukam i kto mnie zrozumie. Jestem pewna tego co piszę. Jeżeli ktoś nie uważa się za osobę beznadziejną, uważa że kłamię i robię sobie żarty to nie musi reagować i robić szumu.

No to idź do tych ludzi, skoro ich tak mnóstwo.

 

...wiem kogo szukam i napisałam już o tym. Jeżeli nie uważasz sie za osobę równie beznadziejną jak ja to po prostu nie pisz. Tyle.

znowu wyganianie bo ktoś nie należy do elity

 

...niestety ja to wszystko widzę i to Ty za swoje zachowanie powinnaś dostać bana i zakaz wstępu na to forum. Ty kogokolwiek chcesz zrozumieć? Chyba tylko uprzykrzyć tej osobie życie. Jestem tutaj, czytam, widzę, czuję. Odczep się ode mnie jeżeli tak Ci nie pasuję.

to adresowane do mnie, czuje się zaszczycona

 

...chyba tylko ślepi nabiorą się na Twoją pomoc. Wszystko na pokaz, po co? Lepiej się czujesz? Nie chcę pomocy od człowieka, który nie traktuję poważnie tego o czym piszę. Nie chcę Twojej pomocy.

No jasne, że na pokaz. Przecież wiedziałam, że jesteś za cienka, żeby zgodzić się na moją propozycję pomocy w matematyce. Myślisz, że chciałabym marnować dla kogoś tak beznadziejnego czas? Zapomnij!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę! Lol normalnie!

 

...przez tyle lat się ze mnie śmiano i nabijano, tworzono grupki sił które próbowały mnie upokorzyć tylko dlatego, że byłam i jestem gorsza. Tutaj ludzie robią to samo.

 

Śmiano się? Nabijano? Tutaj też? Kobieto ogarnij się, walnij głową w mur albo coś, ogarnij się normalnie bo to coś niesamowitego! Od pierwszego postu atakujesz osoby zupełnie Ci nieznane które są dla Ciebie z góry skazane i uważane za gówno, tylko dlatego co jak powtarzasz jak mantrę "nie są tak beznadziejni jak ty". Zastanów się zwyczajnie najpierw nad tym jak TY podchodzisz do otoczenia a potem wystawiaj opinię o tym czy ktoś się z Ciebie naśmiewa czy nabija czy jak ty tak to postrzegasz. Bo jak zauważyłam mimo swojej rzekomej depresji i brzydoty to masz BARDZO wręcz wysokie mniemanie o sobie i MEGA wielki tupet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, ale w jakiej kwestii zrozumieć? "Jestem brzydka, głupia i beznadziejna" - wiele osób tak o sobie myśli. Masz problem psychiczny z obniżonym poczuciem wartości. I nad tym trzeba popracować. Chyba nie chcesz, żeby ci ktoś przytakiwał - tak jesteś brzydka i głupia, ja też jestem brzydki i głupi popłaczemy sobie razem nad tym problemem a najlepiej razem się powiesimy, będzie fajnie. To jest niekonstruktywne.

No jak ktoś twierdzi, że jest beznadziejny "bo tak i już", albo dlatego, że inni mu tak mówili, to świadczy o zaburzonej samoocenie i problemach z logicznym myśleniem (uważam, że jak ktoś ocenia siebie wyłącznie miarą innych lub na podstawie swoich stanów emocjonalnych to ma problem z logicznym myśleniem). Osoba faktycznie "do dupy", ale bez zaburzonej samooceny i bez problemów z logicznym myśleniem powinna umieć przedstawić konkretne argumenty za swoją beznadziejnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym, że pewna tu osoba może nas wykorzystywać żeby realizować swoje masochistyczne tendencje?

Co jeśli scenariusz jej fantazji polega na sprowokowaniu hejtu swoim niby byciu tylko sobą, niby byciu genetycznie nieodwracalnie skażonym głupotą, nie mającym na to żadnego wpływu itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, nie chce mi się czytać całego wątku ale z tego co widzę, to ludzi po prostu wkurza to, że starają się jakoś pomóc a odbiorca ma na to totalnie wywalone, co jest dla innych frustrujące, i rodzą się wnioski, że osoba taka jak Ty jest sama sobie winna owego stanu.

Jednak faktycznie tak jest, że nikomu się nie pomoże na siłę tak więc jeśli uważasz, że Twoja droga jest właściwsza to idź nią nadal.

Pogadaj z owsikiem i będziecie się rozkoszować w masochizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w jakim masochizmie? rozumiecie pojęcie "szczerość"? słyszeliście o czymś takim? o chęci nieokłamywania samego siebie?

 

Tia, jeśli widzę, że mam grzyba na ścianie to jest to fakt, jednak nieustanne lamenty z tego powodu i tworzenie z tego nr 1, to już jest masochizm.

 

Dobra, nie chce mi się już ciągnąć tej rozmowy.

W końcu nie jestem beznadziejna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, nie chce mi się czytać całego wątku ale z tego co widzę, to ludzi po prostu wkurza to, że starają się jakoś pomóc a odbiorca ma na to totalnie wywalone, co jest dla innych frustrujące, i rodzą się wnioski, że osoba taka jak Ty jest sama sobie winna owego stanu.

Jednak faktycznie tak jest, że nikomu się nie pomoże na siłę tak więc jeśli uważasz, że Twoja droga jest właściwsza to idź nią nadal.

Pogadaj z owsikiem i będziecie się rozkoszować w masochizmie.

 

Wiecie co mnie wkurza, to że jest to forum dla ludzi nerwowo i psychicznie chorych, a nikt nie reaguje kiedy pojawi się jakis troll i zwyczajnie z tych ludzi drwi. Bo sorry, takie zachowanie jakie reprezentuje Niemampomysłu, świadczy o tym że ma niewiarygodna przyjemność z dręczenia słabszych, chorujących. Myślę, że ona pęka ze śmiechu do każdego swojego wpisu i z tego, że ludzie chorzy próbują jeszcze jej jako pomóc i to łykają. W dodatku drwi z naszych chorób, podważa ich prawdziwość, bo skoro jej nikt tu nie rozumie, to co my tu w ogóle robimy? Czy jest jakaś straż chroniąca nas przed rozpadem emojonalnym w wyniku narażenia na takie zjawisko?

 

Niemampomysłu jest to manipulantka, której jest tu źle, nikt jej nie odpowiada tak jakby tego pragnęła, ale żąda, żebyśmy to my się z tego forum wynieśli. Forumowicze ktorzy starają się jakoś jej pomóc zostają zaatakowani i oskarżani, że robią to na pokaz. W jakim celu więc ta osóbka tutaj pisze, jeśli nie w celu rozpętania gownoburzy i drażnieniu innych? Ona to robi z premedytacją, ktoś się wysili, napisze do niej cały post a ona odpowie mu po piętnastu sekundach jednym zdaniem, więc nawet nie czyta tego, co ktoś powodowany współczuciem i chęcią niesienia pomocy napisze. Więc dla mnie Niemampomysłu jest to złośliwy troll, w dodatku z niewiarygodną pewnością siebie i z poczuciem ze może sobie tak robić co mu się żywnie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tyle stron?

Myślę, że Niemampomysłu jest czynnikiem denerwującym acz terapeutycznym. Nawet jak ktoś ma obniżone poczucie własnej wartości, wejdzie tu i przeczyta ten wątek, to rodzi się w nim bunt - że co? że szuka kogoś równie beznadziejnego? heloł, to szukaj sobie gdzie indziej, jestem baznadziejny/a, ale żeby aż tak najbardziej ze wszystkich to chyba nie, no bo w sumie, to mi się udało, to mam... :roll: I w efekcie - czujemy się lepiej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jasnej cholery, zróbcie jak Ona chce. Przestańcie dawać pożywkę tej biednej skrzywdzonej dziewczynie, a wszyscy będą zadowoleni.

 

Sam ją teraz poniekąd dokarmiam, ale tylko w celu przerwania tego nonsensu.

 

Jak znajdzie się ktoś o równie niskim mniemaniu o sobie jak Niemampomysłu, to sobie tutaj pogada i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemampomysłu, pytasz, co złego nam zrobiłaś.

 

Na przykład mówisz, kto może, a kto nie może pisać na forum. To jest niemiłe, nie lubię tego, bez względu na to, czego dotyczy forum.

 

Druga rzecz, chętnie wspieramy osoby, które przychodzą na forum, bo chcą coś zmienić na lepsze. Na pielęgnowanie czyichś kompleksów albo jedynej słusznej filozofii szkoda energii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×