Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym napisać, że pączek, ale gluten :( Więc napiszę, że kawa, którą właśnie zamierzam wypić, z cynamonem, a do tego bezglutenowa bułka z bananem - Małysz byłby dumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 50 dniach życia w kompletnym stresie, wręcz lęku, pojawiła się na moich ustach radość.

 

O godz. 10°° w miejscowym sądzie [mniejsza gdzie] odbyła się rozprawa o przymusowym umieszczeniu mnie w DPSie, bez mojej zgody sic!

 

Miało to miejsce za sprawą miejscowych notabli i władz miejskich. Byłem, jednym z trzech rozpatrywanych dzisiaj tamże śmiertelników; praktycznie pozbawionym godności, teoretycznie praw, i takie tam prawnicze pierdoły, dyrdymałki.

 

I co się stało? Cud nad Wisłą! Sędzina SR, rozniosła moich adwersarzy, ciemiężców, w proch i pył, umarzając postępowanie w sprawie, mojej, a tym samym oddalając ich parszywy, nieludzki, wniosek, ponad moją głową. Za co jestem jej dozgonnie wdzięczny :tel2:

 

Pierwsza radość dzisiaj od pięćdziesięciu dni w strachu. Teraz czekam na ich kontrę odwoławczą, albo i nie. Mam ich w czterech literach. Dokladnie tak. :nono:

 

I niech mi powie ktoś z Was, że polskie sądy są... niesprawiedliwe :?::cry:

 

Ja niespodziewanie dzisiaj, doczekałem się w nich, jako osaczony, po raz pierwszy sprawiedliwości, przez duże "S"! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się, jak żywa, po tak długim czasie. I było miło. I chyba mam dość mocną anhedonię, bo emocje które towarzyszą mi w niektórych snach sprawiają, że to co przeżywam w 'rzeczywistości wspólnej' aka realu wydaje się całkowicie blade i przytłumione (choć na codzień wydaje mi się, że tak nie jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×