Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pójście do agencji towarzyskiej a niska samoocena


hasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Od jakis 8 lat nie potrafie związać się z żadną dziewczyną na poważnie.(Dluzej niz miesiac...) W wyniku tego mam bardzo niską samoocenę. Czy uważacie ze pójście do tej "instytucji jak w temacie " może mi pomóc?

z dziwka sie chcesz zwiazac na stałe? :bezradny:

Kolega chyba miau na myśli, czy kontakt z prostytutką pomoże mu związać się z jakąkolwiek dziewczyną (niekoniecznie dziwką) na stałe.

Szczerze mówiąc wątpię by pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, niektórzy to mają zadziwiające pomysły :D

Takie podnoszenie swojej samooceny bardziej przypomina gaszenie pragnienia słoną wodą.

Poprawić samoocenę to byś raczej mógł jakby Ci się udało kogoś wyrwać za darmo.

Może jeszcze zacznij płacić komuś za prawienie fałszywych komplementów, pewnie to również pomoże :D

 

 

Chociaż w sumie to kto wie? Może się mylę, i ta taktyka, mnie kobiecie, jedynie wydaje się być pokrętną :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evia, no ja np. nie wiem, jak jakiś koles może uwierzyć ,ze prostytutka z nim przezywa 10 orgazmów na minute :mrgreen:

 

@Stracona nie orientuje się dokładnie, ale to chyba nie sa luksusowe usługi, na które stać tylko wybranych 8) tirówka "w paszczu" za 2 dychy ? Ale może dla kogos to jest dużo kasy :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o to, że taki Pan czuje swoją większą "wartość" dlatego, że nie musi się starać o coś, co można kupić i jego na to stać :?:

 

Tak właśnie może być, jednak ten tok rozumowania jest dla mnie pokręcony, bo to nadal jest tym przysłowiowym piciem słonej wody

 

Evia, no ja np. nie wiem, jak jakiś koles może uwierzyć ,ze prostytutka z nim przezywa 10 orgazmów na minute :mrgreen:

 

Uwierz, faceci bywają strasznie naiwni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie do prostytutek jest traktowane przez wiekszasc tam chodzacych jako wyladowanie, nie dorabiałbym do tego ideologi. po prostu seks jest jak bieganie a prostytuta to taka kolejna trasa, moze z gorki i latwa i tak dalej ale dzis akurat mam ochote na z gorki, moja bedzie mi cos tam pierdolic, trzeba bedzie za cos tam przeprosic, czy przyznac racje, wiec bah dzis latwiejsza trasa. tyle

Lecz ten osobnik chce zrobic rzecz innego kalibru, poklada w tym iluzoryczne nadzieje, to takie myslenie życzeniowe raczej. Chwaly to nie przyniesie ale nie od razu triatlon pokonano, trzeba najpierw wskoczyc na bieżnie, no chyba ze stawy slabe to moze powoli biegac kolo domu aby sobie krzywdy nie zrobic, czy tez tam pośmiewiska przy znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzenie do prostytutek jest traktowane przez wiekszasc tam chodzacych jako wyladowanie, nie dorabiałbym do tego ideologi. po prostu seks jest jak bieganie a prostytuta to taka kolejna trasa, moze z gorki i latwa i tak dalej ale dzis akurat mam ochote na z gorki, moja bedzie mi cos tam pierdolic, trzeba bedzie za cos tam przeprosic, czy przyznac racje, wiec bah dzis latwiejsza trasa. tyle

 

Bardzo przykra prawda :? potwierdzająca podejście mężczyzn do seksu i kobiet :?

 

Lecz ten osobnik chce zrobic rzecz innego kalibru, poklada w tym iluzoryczne nadzieje, to takie myslenie życzeniowe raczej. Chwaly to nie przyniesie ale nie od razu triatlon pokonano, trzeba najpierw wskoczyc na bieżnie, no chyba ze stawy slabe to moze powoli biegac kolo domu aby sobie krzywdy nie zrobic, czy tez tam pośmiewiska przy znajomych.

 

Chwały nie przyniesie, ale rozładowanie napięcia bez stresu, że się zostanie odrzuconym. I być może po którejś kolejnej wizycie taki osobnik poczuje się pewniej i zapragnie powalczyć o coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwały nie przyniesie, ale rozładowanie napięcia bez stresu, że się zostanie odrzuconym. I być może po którejś kolejnej wizycie taki osobnik poczuje się pewniej i zapragnie powalczyć o coś lepszego
Albo się przyzwyczai do łatwej trasy ;)
bittersweet bywają i "luksusowe" prostytutki. A co na przykład kieruje bogatym i przystojnym gościem, że z takich usług korzysta?

Łatwizna właśnie, zamiast zabiegac o atrakcyjna kobiete można ja sobie wynająć i w dodatku zażyczyc, na co sie ma ochote. Nie trzeba biegac z kwiatami i troszczyć się o jej uczucia, żeby umoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, Dlatego napisalem, ze przez chodzacych. Masa gosci ma co do tego niesmak czy chociażby pewnego rodzaju strach ktory ich przed tym paraliżuje, ale mowi ze niesmak. Facet to testosteron, ciekawość i tak sie czasami zdarza.

 

Co do drugiego zwrotu.

Chyba wlasnie o to chodzi, bo nikt sie nie bedzie tym chwalil. Zalezy jak taki gosc sie do tego ustosunkowuje, co o tym mysli, jak sie bedzie z tym czuł, opinia innych nie istnieje. Bo teraz mu to moze pomóc, osmielic, potem sie moze na wspomnienie o tym smiac ale coz z tego jak wolac na niego beda ,,ośmiogodzinny trójnóg'';d

Chyba ze ow gosc ma na imie Fryderyk, do 17 roku zycia wzruszal sie na widok osamotnionego błąkającego sie kotka, zna Szwedzki i Tajwański, lubi filmy Altmana, Malicka i muzyczne aternatywy z rejonow Kredens. No i taka wizyta mu sie nie uda, przez czynnik zwany ,,krople potu na czole i stresuje sie'' taki gosc jak nikt inny nie umie wprowadzac w zycie slowa ,,olac to'' za to jest wrazliwy i jest swietnym konstruktorem, budowniczym budującym z niepowodzeń wewnętrzną budowle obaw, progów i barier.

 

Ed. dopiero przyczailem kogo wymienilem, ktos kto oglada Altmana i Malicka musi miec dobrze zaorany leb, to sie nie mialo prawa udac;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam nową "niszę" na rynku usług - Agencja Towarzyska dla Wrażliwców :mrgreen:

Panie tam pracujące, powinny przechodzić egzamin z empatii i psychologii :smile:

 

ale w normalnej agencji też to mają, może formalnie nie ma tam egzaminów, ale podejrzewam, że panie tam pracujące jak nic znają się na empatii i psychologii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....
bittersweet bywają i "luksusowe" prostytutki. A co na przykład kieruje bogatym i przystojnym gościem, że z takich usług korzysta?

Łatwizna właśnie, zamiast zabiegac o atrakcyjna kobiete można ja sobie wynająć i w dodatku zażyczyc, na co sie ma ochote. Nie trzeba biegac z kwiatami i troszczyć się o jej uczucia, żeby umoczyć.

Dorabiacie ideolo - brak czasu kieruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dorabiacie ideolo - brak czasu kieruje.

 

To dobra wymówka żeby się nie starać.

Dobrze jest gdy kobiety potrafią odróżnić podkładki od faktów, lecz ta umiejętność jest dana nielicznym.

 

Na marginesie: w życiu nie latałem za pannami z wiechciem, a na ilość umoczeń nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....
bittersweet bywają i "luksusowe" prostytutki. A co na przykład kieruje bogatym i przystojnym gościem, że z takich usług korzysta?

Łatwizna właśnie, zamiast zabiegac o atrakcyjna kobiete można ja sobie wynająć i w dodatku zażyczyc, na co sie ma ochote. Nie trzeba biegac z kwiatami i troszczyć się o jej uczucia, żeby umoczyć.

Dorabiacie ideolo - brak czasu kieruje.

żeby brak czasu kierował do agencji, najpierw trzeba być ostro zaburzonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze jest gdy kobiety potrafią odróżnić podkładki od faktów, lecz ta umiejętność jest dana nielicznym.

 

Widocznie nie zaliczam się do nielicznych, bo nie łapie :oops: i proszę o wyjaśnienie.

 

Na marginesie: w życiu nie latałem za pannami z wiechciem, a na ilość umoczeń nie narzekam.

 

Ten "wiecheć" to tylko marny przykład okazywania uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×