Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

isj, dobrze by było jak byś do mnie pisał po naszemu bo ja trochę głupawy jestem , i znam słowa tylko te używane na co dzień przez większą cześć naszego społeczeństwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum to mamy niezłą rozpiętość stylów - z jednej strony wy(żeby nie napisać -prze)intelektualizowany isj przemawiający niczym romantyczny wieszcz tudzież starożytny filozof, z drugiej prostaczka Korba rzucająca łaciną na prawo i lewo... Ale jedno nas łączy - nerwica :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isj, dobrze by było jak byś do mnie pisał po naszemu bo ja trochę głupawy jestem , i znam słowa tylko te używane na co dzień przez większą cześć naszego społeczeństwa ;)
Mie nie trza dwa razy powtarzać! Proszę bardzo:

 

sir [wym. sö] - "pan, ang. zwrot grzecznościowy stosowany w nagłówkach listów a. (= a także - przyp. mój -isj) wobec osób starszych lub przełożonych; ang. tytuł szlachecki stawiany przed imieniem mężczyzny".

 

:mrgreen: (jeśli nie jesteś ode mnie starszy - a jesteś - jak również nie jesteś mężyczyzną pełniącym funkcję moderatora, czyli tutaj niejako mojego przełożonego, zgłoś ten fakt administratorom forum. Kwestię Twojego szlachectwa pozostawiam otwartą ;) )

 

"kudy tam" oznacza "gdzie tam".

 

(żeby nie napisać -prze)
Ależ ja wiem...
prostaczka Korba rzucająca łaciną na prawo i lewo...
Wszyscy na tym forum jesteśmy po części Rzymianami, a po części Arabami, to jeszcze nie prostactwo ;)
Ale jedno nas łączy - nerwica
Ale jedno nas łączy - nerwica :mrgreen:
Gdybym miał się załapać pod "tudzież starożytny filozof", musiałbym pisać dialogami, a wtedy nic by nas nie łączyło, bo to już byłaby w moim przypadku nie nerwica, ale schizofrenia :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ten dubel jest oczywiście zamierzony, a jego ukryty sens znam rzecz tylko ja...

 

Skasować, kto może, bo nie mam możliwości technicznej i nie będę miał, dopóki ktoś do cholery mi nie odpowie na moje zapytania w tej kwestii. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tytuł - kierowniczka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

isj, to po co piszesz coś, czego ukryty acz całkowicie zamierzony sens znasz tylko Ty? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwukrotne wstawienie Twojego cytatu o tej samej treści było niezamierzone, nie mam w chwili obecnej, z niewiadomych przyczyn, technicznej możliwości edycji postów już po ich wysłaniu, aby samemu zlikwidować dubla, więc sobie w kontekście Twojej wcześniejszej uwagi poironizowałem, a co...

 

:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dzisiejszy dzień polega na podtrzymywaniu głowy, co by mi na klawiaturę nie spadła. chyba mam takie baaaardzo, baaaardzo, ale to baaardzo niskie ciśnienie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic, przyznaj się co tam nakombinowałeś bo już głowa mnie boli od myślenia ;)

Mój dzisiejszy dzień zleciał bardzo szybko :P Tylko kurcze przeziębiłam się i do tego te nieszczęsne przymrozki mają być w nocy i boję się o moje cudeńka na działce :? No i do tego cały czas dochodzi ten lęk przed wyjazdem coraz bardziej się boję :shock: co ja takiego nawyprawiałam mogłam się nie zgadzać :? być tutaj w moim mieszkanku nie obawiać się niczego a tak strach coraz większy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee polazłem na basen ale nie wiem czy przepłynąłem 20 długości ,wylazłem z wody bo mnie wk ur w brał na walące serce ,poszedłem na szarlotkę na gorąco nie wysiedziałem przy stoliku, nie dojadłem, przylazłem do domu zrobiłem awanturę psiakowi za to że krzywo leży ,obraził się wszystko mnie irytuje i co najgorsze jest mi smutno bez powodu ,telefonów nie odbieram i czekam tylko na wieczór jak będę mógł iść spać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ten dzień nie zrobiłem NIC, miałem sie uczyć zbierałem się zbierałem i zebrałem się dopiero przed chwilą... Dzizas, naprawdę jestem głupi... Tym bardziej że jutro mam do zdania ostatnią maturę,- ustny Polski... Udało się dostać dalszy termin bo miałem zdawać w poprzedni piątek. Ucieszyłem się bo myslałem że się nauczę, w końcu to tyle czasu. a ja raptem zacząłem czytać jedną książkę... Boszz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

A ja nerwicy dzisiaj dalem w dupe! I to niezle. Calkiem o niej zapomnialem. No moze nie calkiem. Zauwazylem ze co tydzien (niedziela, poniedzialek lub wtorek) mam zjazd... Ciekawe... . Ale musi byc dobrze :). Pozdrawiam Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×