Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

nie męcz mnie!

 

 

 

sama zaczelas a teraz mowisz mi bym Cie nie meczyl? nie, nie mecze Cie, ale czasem warto takie rzeczy uslyszec od obcej osoby.

opowiedz mi wiecej o sobie. wyslij mi historie swojego zycia na priv nawet jak chcesz - moze akurat ktos kto zamierza zyc tylko kolejny tydzien Ci pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie męcz mnie!

 

 

 

sama zaczelas a teraz mowisz mi bym Cie nie meczyl? nie, nie mecze Cie, ale czasem warto takie rzeczy uslyszec od obcej osoby.

opowiedz mi wiecej o sobie. wyslij mi historie swojego zycia na priv nawet jak chcesz - moze akurat ktos kto zamierza zyc tylko kolejny tydzien Ci pomoze...

 

Poczytaj se moje posty jak Cię moja skromna persona interesuje :P A czemu chcesz żyć aż tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie męcz mnie!

 

 

 

sama zaczelas a teraz mowisz mi bym Cie nie meczyl? nie, nie mecze Cie, ale czasem warto takie rzeczy uslyszec od obcej osoby.

opowiedz mi wiecej o sobie. wyslij mi historie swojego zycia na priv nawet jak chcesz - moze akurat ktos kto zamierza zyc tylko kolejny tydzien Ci pomoze...

 

Poczytaj se moje posty jak Cię moja skromna persona interesuje :P A czemu chcesz żyć aż tydzień :P

 

 

ignorujac goscia davin, bo on tu tylko sie madrzy i zamet wprowadza jak dziecko, które nie dostalo swojej zabawki. to jak na poczatku chcialem wiedziec co Cie tu sprowadzilo na to forum - w koncu to Ty pierwsza odp na moj post. wiec racsej mam prawo sie zapytac... nie chce znowu wnioskowac z postow, chcialbym pewne rzeczy uslyszec od Ciebie.

a pozyje jeszcze z tydzien bo musze poczekac az mi podatek zwroca wtedy splace aktualne rachunki, bede mial kase na line noz itp itd a czemu chcesz wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ignorujac goscia davin, bo on tu tylko sie madrzy i zamet wprowadza jak dziecko, które nie dostalo swojej zabawki. to jak na poczatku chcialem wiedziec co Cie tu sprowadzilo na to forum - w koncu to Ty pierwsza odp na moj post. wiec racsej mam prawo sie zapytac... nie chce znowu wnioskowac z postow, chcialbym pewne rzeczy uslyszec od Ciebie.

a pozyje jeszcze z tydzien bo musze poczekac az mi podatek zwroca wtedy splace aktualne rachunki, bede mial kase na line noz itp itd a czemu chcesz wiedziec?

 

a depresję mam to se znalazłam depresyjne forum

A tak pytam z grzeczności. E, w tydzień to się można jeszcze rozmyślić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryty_k

 

Dziękuję za podesłanie pomysłu, trochę się boję reakcji, że zaczną obchodzić się ze mną jak z trędowatą albo jajkiem.

 

Nie każdy potrafi zrozumieć, poczuć empatię w takiej sytuacji. Nie każdy wie też jak sobie radzić w takiej sytuacji i jak pomóc.

Ale bez rozmów, bez informacji zwrotnej - będzie ciężko. Kiedy powiesz - czy napiszesz - to mi pomogło, a tamto nie dość że mnie irytuje, to pogarsza sytuację - nauczysz ich jak mają pomóc... Dlatego też zaproponowałam formę pisemną, bo wiem, że nawet jak się chce na spokojnie o niektórych sprawach mówić emocje i tak biorą górą. A tak zyskuje się na czasie i Ty się mniej stresujesz i odbiorca ma chwilę na zastanowienie.

 

Nie wykluczone, że będą też i trudniejsze sytuacje - ale to kwestia nie zrozumienia, z która niestety trzeba się liczyć. Ale nawet jak będzie brak zrozumienia i tak się lepiej poczujesz w pewnym sensie - bo przekażesz co i jak, wydusisz to z siebie tym, których kochasz... - takie jest moje zdanie - i tak też doświadczałam wcześniej...

O dziwo ojciec się przede mną otworzył, kiedy się dowiedział - razem sobie popłakaliśmy - przyznał mi się, że kiedyś też chciał popełnić samobójstwo - mama moja mu pomogła...

A były partner, który myślałam, że prędzej zrozumie niż rodzice - tylko mnie dobijał... życie potrafi zaskakiwać...

 

____________________________

Dziś mam znów pełno strachu w sobie i dygocę... do wieczora muszę się ogarnąć z tym jakoś... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proby i mysli samobojcze mam od wielu lat, ale to nie znaczy, ze nie moge sobie porobic jaj jak o tym mysle - w koncu troche radposci w zyciu kazdemu sie nalezy...

wiele osob mowilo mi, ze powinienem sie leczy (w sumie wszyscy z rodzinki, przyjaciele mnie znaja i akceptuja), ale ja mam skonczone dopiero 26 lat i dolega mi zycie. masz na cos takiego lekarstwo?

to jest JĘCZarnia, nie JAJECZarnia

 

nie po to dzielę się z kimś swoim bólem, by potem usłyszeć, że ta osoba robi sobie jaja, bo wyszedłem tylko k...a na debila, a ostatnimi razy mi się to zdarza za często więc miałem nadzieję, że przynajmniej tutaj mnie nikt nie wk....rwi.

 

naprawdę, zenek, chujowszego miejsca w sieci nie mogłeś sobie wybrać do takich rzeczy.

 

bez odbioru.

 

1329805-Pendolino-kusi-klientow-tanimi-biletami-Czy-niskie-ceny-sprawia-ze-mniej-osob__c_2_41_718_385.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a depresję mam to se znalazłam depresyjne forum

A tak pytam z grzeczności. E, w tydzień to się można jeszcze rozmyślić :P

 

 

chcialem tylko normalnie zagadac i porozmawiac o wzajemnych problemach. ale widze, ze mimo iz to forum dla ludzi z depresja to nawet tutaj nikt nie chce normalnie pogadac i sie otworzyc tym bardziej, ze jest sie tu anonimowo.

wybacz, ale ja dotrzymuje slowa i sie nie rozmysle szczegolnie po tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem tylko normalnie zagadac i porozmawiac o wzajemnych problemach. ale widze, ze mimo iz to forum dla ludzi z depresja to nawet tutaj nikt nie chce normalnie pogadac i sie otworzyc tym bardziej, ze jest sie tu anonimowo.

wybacz, ale ja dotrzymuje slowa i sie nie rozmysle szczegolnie po tym forum.

 

No to gadajmy:P ja się nie czuję specjalnie zamknięta, moje posty są jawne dla wszystkich, więc jak ktoś ciekawy to może sobie poczytać:P

a czy Ty sam się otwierasz chętnie przed innymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×