Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Kochana po takich wirusach to najczesciej wlasnie oslabienie zostaje . Mam nadzieje ze szybko do siebie dojdziesz:*******

Ja poki co zobacze co mi pan chirurg na wizycie powie a wizyta dopiero 4 marca --- takie terminy - ma mi wtedy robic rtg z jakims pilnikiem :shock: i ocenic koszt i termin wyznaczyc .

 

 

cyklopka, ja mam jeszcze na fit faworki ale chyba nie zrobie bo nie mam czasu:*******

 

Zle sie czuje , nawala mnie to biodro i do tego boli zoladek --- pewnie po tych przeciwbolowych co bralam na migreny w ostatnim czasie :? no czuje sie kiepsko , wzielam nospe i ipp przed chwila.

Noga mi cierpnie od tego bolu :why::why::why:

 

oraz wkrecilam sobie chorobe alzheimera :time::time::time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem gdzie ten post umieścić niech będzie tutaj.

Ale zbadałem się dzisiaj na ciśnienie i się zdziwiłem bo zazwyczaj mam około 120/80 a dzisiaj

Pierwszy pomiar 92/59 puls 69

drugi 138/91 puls 90

trzeci 148/109 puls 79

czwarty 161/121 puls 85

(odstęp między pomiarami jakieś 30sekund)

Pojechałem samochodem 5km do miasta wróciłem pomiar 138/93 puls 84 drugi pomiar 132/77 puls 84

I myślę sobie what the fck ?

Podczas pisania postu pomiar 126/81 puls 97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, długi czas oczekiwania, miesiąc to dość długo, a jeszcze nie wiadomo kiedy zabieg Ci wyznaczy. :bezradny:

Nasmaruj sobie biodro jakimś żelem p/zapalnym i owiń w ciepły szal. To ta pogoda chyba tak włazi w stawy.

 

Mam nadzieję, że jutro się troszkę lepiej poczuję, muszę nabrać sił, ale wiem, że grypa tak osłabia ludzi. W przychodniach ponoć tłumy.

 

Bluepb, nie mierzy się tak ciśnienia raz po raz. Na tej samej ręce można dopiero minimum po 10 minutach.

Ostatni wynik masz ok. puls wyższy pewnie z wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!

 

Mimo sensacji pojechałam na te mistrzostwa, koleżankę obejrzałam, jej córkę również. Z dziewczynami się pośmiałam, głównie skupiałyśmy się na tym, jak jest nam kurfa zimno. I co którą będzie bolało po takim przemarznięciu. :lol: Kumpel z nudów pożarł na miejscu cały bochenek chleba wyciągnięty z zakupów w samochodzie. :shock:

Przyszłam do chałupy głodna jak wilk, dobrze że dziś miałam zaplanowaną chińszczyznę, więc szybciutko obiad w brzuszku zawitał.

Teraz luzuję się z kawą i nie wiem, jak do tego kina się dotelepać, bom już zmęczona. Taki czas, że atrakcje typu spotkania towarzyskie dużo mnie kosztują.

 

platek rozy, Kochana jutro do pracy i Alzheimer Ci minie. :D Bioderko czymś nasmaruj, wygrzej, a na brzuszek może znów trzeba pobrać pantoprazol po tym ataku przeciwbólowymi?

 

Bluepb, Kardiolog by Cię spytał - ale po co Pan sobie mierzył to ciśnienie tyle razy? ;)

Niedługo na sam widok ciśnieniomierza będzie Ci skakało do nieba.

 

mirunia, Cieszę się Kochana, że zdrowiejesz. Teraz tylko wrócić do formy.

 

Nasze wybory miss są dowodem na to, że cycki cyckami a uroda PLUS niebanalność, inteligencja, bezpretensjonalność to atrakcyjne połączenie, wciąż w cenie. Bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×