Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

je będę w piątek bo w sobotę jadę w Bieszczady :lol::lol::lol: Mam swietny pomysł jesli ktoś chce będę organizował małe wypady rowerowe połączone ze spotkaniem i duskusja może piwko wszystko po to by pomuc sobie na wzajem a pamiętać trzeba że sport to zdrowie.To będą krótkie wypadziki po miście dla lepszego samopoczucia ZARASZAM . NA początek piatek 18-a pod zegarem w sosnowcu bez rowerków lub z rowerkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy obawiają się tego jak my się znajdziemy i rozpoznamy na tym spotkaniu :roll: Ja znam się z Salmą ze zdjęć, więc może jakoś się rozpoznamy ;), Daablenart będzie na rowerku to może to będzie jakiś znak rozpoznawczy??? Będziemy zaczepiać z Salmą każdego faceta na rowerze :lol: aż trafimy na odpowiedniego i wtedy reszta będzie miała problem z głowy, bo będą szukać 2 dziewczyn i chłopaka z rowerem :mrgreen: Dobry pomysł?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej też jestem z okolic katowic ale chyba boje sie spotkac choc chcialabym... ludziki a co bedziecie robic jak sie spotkacie? macie jakies plany? moze bym sie skusila :) przydałoby się spotkac z kimś po fachu i pogadac. Boje sie wybrac na to spotkanie, bo znając mnie pewnie jadąc na spotkanie przezyje jakis atak nerwów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scajona nie bój się :D pewnie wszyscy będziemy trochę zestresowani, ale fajnie będzie. Jeżeli masz ochotę spotkać się z nami to zapraszamy serdecznie.

 

[ Dodano: Sro Maj 03, 2006 7:33 pm ]

Ludziska szczerze mówiąc jesteście do d... Tyle osób się oferowało, że przyjedzie a w końcu była nas tylko trójka. Spotkanie było bardzo miłe i nikt nikogo się nie bał :D Pewnie soptkamy się jeszcze nie raz ;) A te osoby, które obiecały, a nie przyjechały, niech żałują.

WASZA STRATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scajona żałuj, że nie miałaś odwagi, w końcu do odważnych świat należy :D Posiedzieliśmy sobie w parku, bo była super pogoda i Ania była z córcią, więc nie mogła iść z nią do zadymionej knajpy. Pogadaliśmy, pośmialiśmy się i napewno na tym się nie skończy. Na 100% spotkamy się jeszcze nie raz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×