Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Buahahaha....zostałam bez leków.

Lekarz źle mi wypisał receptę na Risperidon, znaczy się wpisał tabletki o nieistniejącej gramaturze, a drugiego leku nie ma w hurtowniach :lol:

całe szczęście mam prywatny telefon do mojej pani doktor prowadzącej to zadzwoniłam i w poniedziałek po pracy mam podjechać do Kliniki po nową receptę ;)

 

moja szefowa jak usłyszy w poniedziałek, że wróciłam do pracy nieobstawiona chwilowo lekami to pierdyknie na zawał :lol: cóż, na szczęście pracujemy na kardiologii 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

A ja pod wieczór wyskoczyłam z łóżka i poszłam na dyżur dać się osłuchać bardzo sympatycznej i dokładnej pani dr. Na szczęście oskrzela i płuca czyste, dała mi tylko coś na łagodne rozszerzenie oskrzeli działające też p/zapalnie, żeby nie mordował mnie ten sucho/mokry kaszel i żeby nie rzęziło i furczało mi tak w piersiach. :roll: Flegaminę mam odstawić, a emskie jeszcze tylko jutro popić. Dzięki Bogu nie mam antybiotyku.

No tom przebadana, nawet ciśnienie mi zmierzyła 160/85 (z wrażenia).

 

To tyle relacji z dnia dzisiejszego, idę wskoczyć w piżamkę i znowu do łóżka.

 

acherontia-styx, to masz dodatkową wizytę w Klinice całkiem niechcący, ale żeby chociaż był ten lek w jakiejś hurtowni.

No ale, żeby się pomylić w gramaturze leku.... :roll: ręka się doktorowi za bardzo rozmachała pewnie i nasadził byka! ;)

 

Aniu, nie śpij Kochana jeszcze, pójdziesz lulu normalnie na noc i na pewno pośpisz do rana. Przecież sernik i muffiny muszą się udać!! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, najlepiej powyciągać wszystkie klawisze (jeśli model klawiatury na to pozwala) i przedmuchać wszystko sprężonym powietrzem z puszki. W każdym sklepie komputerowym można to to kupić.

 

Witajcie ;)

:mrgreen:

Odpada też.Stary model.No nic,jakoś tam se poczyszczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Marcinku,to jest nas dwoje dzisiejszego wieczoru...od jutra palcem w d....e nie poruszę,wstaję o szóstej i walczę....Dryagan,już się o Ciebie bałam(tak mam po prostu!) :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×