Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich cierpiących


awers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich cierpiących i tych którym udalo sie zwalczyc tą chorobe , na nerwice cierpie juz od 20 lat z malą przerwą ,ale te objawy które mialam ostatnio mnie dobiły postanowilam sie leczyć ,teraz zarzywam rexetin polowke ale nie wiem czy dolożyć ćwiartke czy odrazu druga polowe? mam nadzieje ze mi sie uda to zwalczyc bo przez ostatnie lata żylam w ciąglym strachu do tego stopnia ze boje sie sama wychodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Asik ja też przez wiele lat cierpie na nerwice. Doprowadziłam sie do takiego stanu że sama nie wychodziłam z domu. Niedawno zmazł mój brat na raka. Jego śmierć i ostatni miesiąc życia doprowadziły mnie do takiego stanu że sama się przeraziłam co ze mną się dzieje i postanowiłam przelamać opory i pomóc sobie . Zapisalam sie do psychologa , potem do psychiatry. Lecze sie niecałe 3 miechy.A najważniejsze że jest poprawa.Na początku było bardzo cięzko bo lek dawał mi w kość.Nie spałam, mialam straszne dreszcze i wymioty.Chciałam już to wszystko rzucić.Tak trafiłam na to forum, chciałam dowiedzieć sie coś o leku, a zobaczyłam jak dużo ludzi z tym walczy. Dodało mi to wiary i nadziei ze uda mi sie zyć normalnie. Efekty już sa.Zaczełam wychodzić z domu , nie daleko ale juz. Wczoraj po długiej przerwie byłam w markiecie. co prawda nie sama. Nie miałam napadów leku ja do tej pory , ze musiałam zostawiać wszystko i biec na powietrze. Mówiąc szczerze czekalam kiedy ten lęk sie pojawi, a tu nic. Jestem szczęśliwa bo jest szansa ze będe zyć normalnie i zła na siebie ze wstydziłam sie iść do psychiatry.Zmarnowałam sobie kilka lat życia. Dlatego każdemu kto tu sie pojawia nowy mówie dajcie sobie szanse, życie jest takie piękne żeby je tak głupio tracić. Jak nie będe sie bała sama jeżdzić autobusem zaczynam indywidualną terapie. I to wszystko na NFZ . Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za slowa powitania i otuchy .

Aga ja terz poleku czulam się fatalnie ale teraz jest juz lepiej też zaczelam wychodzic raz nawet wyszlam sama na dwugodzinny spacer ,dlatego puki lekarz mi nie powie to nieodstawie tych lekow chodzby niewiem co pozdrawiam wszystkich AWERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×