Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A zakupy robię w sklepach internetowych(spożywcze),więc nie opisuję co kupiłam.Robię je raz na tydzień,uzupełniając na bieżąco pieczywko od p.Mareczka(sklepik osiedlowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kryty_k, ale po co ci nasza ocena? :shock: Co my jesteśmy? Jury w talent show? Ja osobiście nie lubię być oceniana, to w życiu ograniczam do koniecznego minimum.

 

Mam zupełnie inaczej niż Ty - zawsze oceniam siebie bardzo źle - ocena innych pomaga mi dostrzec nie raz swoje zalety, a jeśli jest negatywna - lubię wtedy to skonfrontować z innymi ocenami i z tym co sama uważam, bo czasami są obszary, nad którymi warto popracować, a czasami ocena wynika z braku zrozumienia, z konkretnej sytuacji, innego charakteru, światopoglądu - nie z każdą oceną trzeba się zgadzać.

Nie traktuje Was jak Jury, tylko zapytałam, czy ktokolwiek ma zdanie na ten temat - czasami można przeczytać tu na forum różne wypowiedzi.

 

kryty_k, Staram się nie oceniać innych, tak jest zdrowiej.

 

Też dobre podejście - szanuję.

 

-----------------------------------------------

Dzięki Wam obojgu za zauważenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko fakt,że Cię to interesuje (nasza opinia) świadczy o jakimś przewrażliwieniu na swoim punkcie Kryty_ku

 

 

Nie wiem, czy masz rację - wiem jedno - nienawidzę siebie - a każda próba pogodzenia się ze sobą kończy się kolejnym atakiem, czasami nawet próbą samobójczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, Ja nie mogłabym robić zakupów spożywczych w necie. Popatrzenie na produkty daje mi różne pomysły i inspiracje do gotowania. Poza tym muszę zobaczyć, czasami poczytać skład, a nawet pomacać, powąchać. ;) Jak nie jestem fanką zakupów jako takich, to spożywka mnie kręci. :D

 

kryty_k, Jednym ze znanych mi sposobów pogodzenia się ze sobą jest przestać się na sobie koncentrować. Pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada,to masz dobrze że to lubisz.Ja najpierw koncentruję się na jedzonku,które mam zamiar ugotować a potem siadam do komputera i robię zakupy.Nienawidzę sklepów (!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×