Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma brzydkich ludzi są tylko biedni np. Piotr Rubik jak się wylaszczył jak schudł, zmienił fryzurę i kolor włosów a wcześniej był przeciętniakiem. Agnieszka Chylińska się wylaszczyła, zmieniała całkowicie image. Anna Kalata też zmieniła image dzięki pieniądzom i operacjom plastycznym. Kim Kardashian bez swoich pieniędzy również bym tak nie wyglądała, można by podać jeszcze inne przykłady: Małgorzata Socha, Doda, Britney Spears, tak więc polecam założyć biznes i zarabiać pieniądze. Bogaci ludzie są piękni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alone05, nie zawsze, ne zawsze. Czasem "dzięki' operacjom plastycznym z całkiem ładnego dziewczęcia robi się potworek. Przykład Meg Ryan (zwłaszcza te usta, obrzydliwe), bardzo bogata Donatella Versace - prawdziwa bestia, Jocelyn Wildenstein - no ta ma nierówno pod sufitem bo chyba chciała być monstrum. Wśród facetów Mikey Rurke, Pete Burns.

 

A z polskiego podwórka: Kayah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowe martensy kupiłam kupiłam, bo mi się podobały, była duża promocja i hmm...przyciągają wzrok, bez dorabianie muzycznej ideologii.

 

Hah, mnie zawsze bawiło ubieranie się zgodnie z ulubionym gatunkiem muzycznym. To tak jakby szufladkowanie samego siebie.

Kiedyś np panowała taki "zwyczaj", że ktoś mógł dostać w ryj za to, że nosił koszulkę danego zespołu i nie był w stanie wymienić członków danego zespołu, czy też nosił jakieś ubranie a nie należał do danej zbirowości :D

Strasznie to gimbusiarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe jestem zielony w sensie psychologii,jednak zakochalem sie w kobiecie ktora ma fobie spoleczna,introwersje,dysmorfofobie,awersja seksualna,fallofobie,sklonnosci do mizantropizmu,mysli samobojcze.Jak sadzicie co takiej osobie jest najbardziej potrzebne,tak azeby przekazac jej moje uczucia,jedmoczesnie nie krzywdzac jej w zaden sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nosiłem szalik Kelly Family i nie umiałem wymienić członków zespołu, za to był cieplutki :)

 

:shock: Trudno mi sobie wyobrazić wygląd tego szalika :lol:

No ale w każdym razie, właśnie o to mi chodziło.

Przecież ktoś może też sobie kupić/dostać jakieś ubranie nie mając pojęcia o tym kto na nim widnieje

 

kriens, żeby nie ta awersja seksualna to ta desperacja mogłaby zdać rezultat, a tak to porywasz się z motyką na słońce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być podłym bezwartościowym człowiekiem, żeby prosić admina o zablokowanie komuś wątku tylko dlatego bo jest mu ciezko, bo jest brzydki. Nawet SS przy takiej osobie wydaje się ludzkie. To jest szczyt bezczelności i chamstwa. Kazać zamknąć czyjś wątek, bo ktoś ma racje, że liczy się uroda. Ale wam to nie na-rękę, bo część osób z tamtego wątku próbowała wmawiać co chwilę,że tylko chodzi osobowość, bo bycie brzydkim to taka fajna sprawa.

 

Nie znam kontekstu, ale co się tyczy urody, to warto ją mieć, ale są cechy bardziej znaczące.

 

Przede wszystkim samoakceptacja i z grubsza funkcjonujący umysł, nawet jeśli jest zaburzony, potem odpowiedzialność i pewność siebie, wreszcie obycie z gatunkiem ludzkim o przeciwnej płci.

 

Będąc pewnym siebie, zaradnym życiowym można figlować z wieloma kobietami, o ile nie ma się skrupułów.

 

Magnesem na kobiety są przebojowi faceci, nawet jeśli mają nieszczególną twarz i sylwetkę.

 

Podobnie w życiu społecznym i zawodowym, to mit że uroda jest tak bardzo istotna. Spokojnie można ją nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę

 

Jeśli nie żartujesz, to cholera - zamiast się przejmować tym trądzikiem rozwiń jakieś swoje inne cechy, żeby nadrobić trądzik.

 

Szlachetny alfa może mieć trądzik, niewiele mu to będzie przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakn mi sie podobala taka dupa z tradzikiem, to mógłbym jej nawet te diody ssać. W ogóle mi ten tradzik nie przeszkadzał.

 

primo - pupa albo kwiat lotosu albo brama namiętności, nie d... na litość...

 

nie dioda - a fikus, dłuto albo miecz

 

W ogóle, nie warto czerpać z ludzi korzyści, to się cholernie nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, to tradzik miala na twarzy nie na dupie :>

Ale spotykałem się z taką co miała na pupie i się bardzo tego wstydziła :(

 

Kobiety bywają bardzo wstydliwe względem wszystkiego co dotyczy ich powłoki cielesnej. Bywa to urocze, jeśli potrafi się czerpać przyjemność z chwili.

 

I naprawdę, na pupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×