Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, czy studniówka imprezą typowo dla uczniów szkoły, czy dla wybrańców placówki, którzy mają partnerów lub dorwali jakiegoś kolegę/koleżankę itp.? Niezrozumiałe jest dla mnie podejście "nie mam z kim iść, wstyd, więc nie pójdę wcale". Z "tradycji" Twojej byłej szkoły powinni się wyłamać sami uczniowie lub przy interwencji rodziców.

To jest dosyć skomplikowana sprawa. Uczniowie się z tej "tradycji" nie wyłamią, bo takich którzy nie są w stanie znaleźć osoby towarzyszącej chociaż na tą jedną noc to jest około 0,001%, tak samo rodzice się nie wyłamią, bo znaczna część rodziców wie że ich pociecha ma z kim iść na studniówkę, więc tych rodziców których dziecko nie może znaleźć osoby towarzyszącej też jest bardzo malutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, czy studniówka imprezą typowo dla uczniów szkoły, czy dla wybrańców placówki, którzy mają partnerów lub dorwali jakiegoś kolegę/koleżankę itp.? Niezrozumiałe jest dla mnie podejście "nie mam z kim iść, wstyd, więc nie pójdę wcale". Z "tradycji" Twojej byłej szkoły powinni się wyłamać sami uczniowie lub przy interwencji rodziców.

To jest dosyć skomplikowana sprawa. Uczniowie się z tej "tradycji" nie wyłamią, bo takich którzy nie są w stanie znaleźć osoby towarzyszącej chociaż na tą jedną noc to jest około 0,001%, tak samo rodzice się nie wyłamią, bo znaczna część rodziców wie że ich pociecha ma z kim iść na studniówkę, więc tych rodziców których dziecko nie może znaleźć osoby towarzyszącej też jest bardzo malutko.

Ja byłam z kolegą z innej klasy i strasznie się z nim nudziłam. Mogliśmy się umówić tylko na poloneza, a nie na siedzenie razem przy stole :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uczniowie, którzy nie mają partnerów są wykluczeni z grupy. Czym się usprawiedliwiają. Chorobą? Wyjazdem? Inną imprezą? Do jakiej szkoły uczęszczałeś? Cholera żyłam w przeświadczeniu, że moje liceum jest specyficzną, arogancką placówką - u mnie tradycja nakazywała stroje biało-czarne, styl a la rozdanie świadectw z podrasowaniem.

Masz 100% racji, są wykluczeni z grupy, ale bynajmniej tych osób które nie są wykluczone to nie obchodzi. Ja tam się nie usprawiedliwiałem, powiedziałem wprost wychowawczyni że pomimo usilnych prób nie udało się ani mi ani nikomu innemu znaleźć dla mnie osoby towarzyszącej, a ona wielce zdziwiona że jak to? Nawet na jedną noc nie możesz znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do domu i padłam. Ostatnią godzinę w pracy myślałam, że nie wyrobię tak mnie zaczął brzuch nawalać, wracałam zgięta wpół. Teraz jak poleżałam, podrzemałam, pantoprazol zaaplikowałam jest lepiej. Jest mi cały czas przeraźliwie zimno. :shock:

 

mirunia, Kochana, a to Cię dopadło wirusidło... :bezradny: Wiem, że umiesz się kurować, więc paskudztwo tłucz po łbie i wyzdrowiej nam tu szybko. Jeden plus - możesz leżakować z czystym sumieniem i do pracy nie chodzić. :smile:

 

platek rozy, Platuś to się umęczyłaś, ale dobrze że mogłaś to w domku przeczekać i teraz już chyba będzie dobrze.

 

platek rozy, mirunia, Kochane ale po cóż mam iść do doktora, on już ostatnio złamywał ręce, że nie ma co mi przepisać...A diagnoza, tak naprawdę co to zmieni, lepiej się poczuję? Jedynie co może mi zaproponować to branie leku codziennie, lub zwiększenie dawki, a to sama mogę sobie zaaplikować.

 

Purpurowy, Strasznie okrutne były te zwyczaje u Ciebie w szkole. :shock: Aż wierzyć się nie chce.

 

Carica Milica, U mnie też studniówka była "na galowo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak każdy z klasy, oprócz jednej osoby, miał osobę towarzyszącą do zatańczenia poloneza, to z kim wtedy ta osoba miała zatańczyć?

 

Jeżeli chodzi o faceta to odbija laskę innemu a po tańcu bara bara. :mrgreen: Takie moje zdanie ale nic nie warte bo nie byłem na studniówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Strasznie okrutne były te zwyczaje u Ciebie w szkole. :shock: Aż wierzyć się nie chce.

Ja to nawet rozumiem, bo taka osoba która nie jest w stanie znaleźć absolutnie nikogo na chociażby tą jedną noc to absolutny fenomen, którego nikt się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana to zwieksz dawke bo wtedy czulas sie lepiej . Francowata pogoda i zdrowi na depreche zaczynaja chorowac . Patrz jak mnie zszargalo od poczatku listopada... Poprawi sie , ja to wiem ale musimy juz przygotowane na te zjazdy i tak w kolo. Az czasem wolalabym o tym nie myslec bo jak tylko sobie to uzmyslawiam to mam ochote wyc.

 

Tule Cie goraco i moze zacznij wracac od jutra na dawke codzienna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

 

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.

Ale skoro Tobie poprawia to nastrój, to OK.

 

Witam kolejnych gości :papa:

 

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

 

1. zasada, z nikim bliżej się nie związuj to masz szanse na przychylne oko

2. nie trzymaj się nie odpisuj na posty z osobami które mają z kimś na bakier bo odbije się na Tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×