Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, przecież Ty normalnie wyglądasz. Nawet ja z tą swoją morda startowałem. :mrgreen:

 

cyklopka, daj znać jak Ci się przyśni Odyn Świebodziński albo Świątynia Opatrzności Thorzej. Najlepiej od razu z listą zażywanych prochów .

 

Dobre! Mógłby stać taki wielki Odyn albo Thor a nie jakiś Jezus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana koniecznie idz do pana doktora , martwie sie o Ciebie!

 

 

Carica Milica a to jeszcze kilka dni tylko :) A w ogole to poobgladalam Cie na fotkach i stwierdzam ze jestes bardzo ladna dziewczyna :angel::angel: masz sliczne wlosy i oczy.

 

Ja gotuje zupe grysikowa z marchewka na udku .. no cos musze zjesc , poki co zjadlam kisiel i suchy chleb z wczoraj. najgorsze ze nie wiem po czym te sensacje ale podejrzewam rybe .... :roll:

 

cyklopka, czesc :********no sny ekstra :great::great:

 

na_leśnik, Davin, hey chlopacy ! :P

 

 

Poszlam do apteki i do biedry i tak mi sie w tej biedrze zrobilo duszno ze malo nie zejszlam stojac do kasy:> wrrr i zas mam na to wkurwa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, daj znać jak Ci się przyśni Odyn Świebodziński albo Świątynia Opatrzności Thorzej. Najlepiej od razu z listą zażywanych prochów :P .

Kwetaplex, Lucetam, Saridon i energetyk z Biedronki 8)

Energetyk z Biedronki - mój ulubiony! Choć fajny chemosmak ma jeszcze ten z Lidla o smako mojito (pewnie oba napoje robi ta sama firma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani! :papa:

 

Ale nas tu dużo dzisiaj... wysyp wyspiarzy! :D

 

A ja jestem zagrypiona na całego, temp. 38, kaszel i ból tchawicy, cała jest obdarta. Jutro pewnie pojawi się katar, no bo jak inaczej?

Zakupiłam sobie pastylki emskie, scorbolamid, mam theraflu extragrip, ale przy nadciśnieniu niewskazany. Wróciłam z pracy już ok.13 bo czułam jak mnie bierze temperatura.

Zaraz wskakuję pod kołdrę, tylko zjem trochę krupniku, bo właśnie pyrka. Tak wymyśliłam coś na szybko i lekkostrawnego.

 

kosmostrada, platek rozy, też widzę, że u Was nie za wesoło. :roll: Kosmo, idź Kochana do swego doktora i niech on stawia diagnozę, może pani T. się myli. Doktor ustawi Ci leki, zobaczy Cię, pogada. Nie przeczekuj złego samopoczucia.

Płatuś, a Tobie co znowu nawaliło? brzuszek, itd? może to jelitówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana :********* oj to faktycznie Cie rozlozylo :( ale wczoraj jeszcze czulas sie niezle? Kuruj sie oby szybko przeszlo! Moc tulancow!!!!

Ja niestety brzuch , pol nocy w lazience , wymioty , biegunka i straszne bolesci :shock: juz myslalamz e umieram tak mnie bolalo , no 1 raz w zyciu takie bole mialam jakby mi sie koszki skrecaly :bezradny::bezradny: i dopiero ok 5 poczulam sie lepiej.

W domu musialam zostac bo nie wiedzialam czy mnie gdzies w drodze znow nie zlapie?

 

na_leśnik, smaka robisz tym kebabem:>

 

Carica Milica, :******** mam dwie faworytki na Misski :mhm::mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, poszłabym na studniówkę, ale nie znam żadnego dziewiętnastolatka, który by mnie zaprosił. Jak jest tutaj jakiś piękny, dziewiętnastoletni i szuka partnerki, to niech do mnie pisz. :P Wyglądam na mniej, niż mam. :lol:

Ja na swojej nie byłem (na cudzej z resztą też) bo u mnie w szkole była taka tradycja, że albo się przychodzi z osobą towarzyszącą, albo wcale, więc w moim przypadku sprawa była prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×