Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

 

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.

Ale skoro Tobie poprawia to nastrój, to OK.

 

Witam kolejnych gości :papa:

 

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, nie przepadamy za soba wiec nie rozumiem zdziwienia ze sie nie witam , po prostu eliminuje ze swojego otoczenia takie osoby i radze zrobic to samo ;) nie musze pisac z kazdym kto na Spamowej siedzi. . Milego!

 

Oczywiście, że nie musisz. Ale ja Ci nic nie zrobiłam i chcę żebyś wiedziała, że Twoje zachowanie jest dla mnie przykre.

Ale skoro Tobie poprawia to nastrój, to OK.

 

Witam kolejnych gości :papa:

 

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

Pamiętajcie że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i powinniśmy się wspierać,nikomu niechęć do drugiej osoby nie pomoże w zaburzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

Pamiętajcie że wszyscy jedziemy na tym samym wózku i powinniśmy się wspierać,nikomu niechęć do drugiej osoby nie pomoże w zaburzeniach.

 

Tak właśnie myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, a ja na sile sie nie zmuszam do znajomosci z ludzmi z ktorymi niewiele mnie laczy czy za soba nie przepadamy i wlasnie dlatego jestem zdrowsza. Nie ma tak zeby kazdy kazdego lubil bo to by bylo nienormalne.

 

Nie musisz ze mną rozmawiać, ale przywitanie się to zwykła kultura osobista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, a ja na sile sie nie zmuszam do znajomosci z ludzmi z ktorymi niewiele mnie laczy czy za soba nie przepadamy i wlasnie dlatego jestem zdrowsza. Nie ma tak zeby kazdy kazdego lubil bo to by bylo nienormalne.

 

Tylko trzeba mieć jakiś powód żeby ich nie lubić.Jeśli kogoś nie lubimy to tak na prawdę siebie też,w każdej osobie jest coś pozytywnego tylko trzeba potrafić to dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zmienię temat - dzień dobry wszystkim, jak wam samopoczucie dopisuje? I jakie plany na dzisiaj macie?

Dzisiaj średnio się czuje,troszkę nie wyspany ale u mnie to standard już od wielu lat,zaczynam dziś psychoterapie ponownie po dłuższej przerwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, a ja na sile sie nie zmuszam do znajomosci z ludzmi z ktorymi niewiele mnie laczy czy za soba nie przepadamy i wlasnie dlatego jestem zdrowsza. Nie ma tak zeby kazdy kazdego lubil bo to by bylo nienormalne.

 

Tylko trzeba mieć jakiś powód żeby ich nie lubić.Jeśli kogoś nie lubimy to tak na prawdę siebie też,w każdej osobie jest coś pozytywnego tylko trzeba potrafić to dostrzec.

nie wiem skad taka madrosc wytrzasnoles :shock: bo to bzdura i kazdy psycholog Ci to powie .Emil Ty lepiej nie filozuj ;) bo niestety nie wychodzi Ci to najlepiej i sam sobie przypomnij jak sie zachowywales jakis czas temu i za co bana dostales i dopiero kogos pouczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na tym forum nie wszyscy się lubią,bo przyjemniej by było tu pisać z myślą, że nie jest się wrogiem ;)

 

Nie każdy każdego potrafi polubić. Każdy jest inny a pewne wartości, charaktery gryzą się z sobą same z siebie...

Jeśli istnieje coś takiego jak raj - tam pewnie dopiero uda się pogodzić to wszystko...

___________________________________

 

Dobrze, że mam takie włosy, że twarz można choć częściowo zasłonić... panika i strach wyciskają mi dziś łzy - a w pracy jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie, o dziwo!, świadkowie Jehowy zapukali (a właściwie zadzwonili). Chyba zmienili taktykę, bo dwie dziewczyny były i ta co mówiła ma bardzo przyjemny głos ;)

P.S. Tak, mam skrzywienie na punkcie głosów ludzkich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ruch na Spamowej! Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Wpadam się przywitać.

Siedzę w robocie i piję magiczną zieloną.

Kochani dziś moja terapeutka powiedziała, że jest taki czas, że nawet ona się źle czuje... :shock:

A tak to jest ze mną bardzo marnie. Najprawdopodobniej jednak jest dodatkowo ten Chad i właśnie zaczynam się sypać ( nie pisałam tu o wszystkim, żeby się nie nakręcać). T. zasugerowała powrót do dawkowania leku, zanim będzie można mnie zamieść pod dywan. Tego się nie da przeczekać.

Chce mi się ryczeć. Poczytałam Was, wszystkich ściskam, ale nie mam siły pogadać. Ale zbiorę się do kupy, obiecuję... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, też się przywitam, weszłam bo tu się podobno można fajnie z ludźmi porozumieć i powspierać ;)

i - do straconej100 - też się zabieram do sprzątnięcia chałupy, trzymam za nas kciuki ;P

 

tak w ogóle, wróciłam bo znów pojawiła się czapa, jak się okazuje dokładnie po 6 latach od pierwszego najsilniejszego ataku. czy ktoś z Was wierzy w zaklęte cykle i wie jak się z nich uwolnić? :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana:********* tulam Cie goraco! Nie zastanawiaj sie tylko zwieksz dawke leku zeby nie wpadac w jeszcze gorszy stan! No moja T tez twierdzi ze sa dni ze i ona sie czuje zle i ze to jest normalne bo tak ma kazdy i zdrowy i chory.

Slonce jestesmy z Toba! Pamietaj o tym i moze do lekarza umow wizyte?

 

pedorona, witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... weszłam bo tu się podobno można fajnie z ludźmi porozumieć i powspierać ;)

i - do straconej100 - też się zabieram do sprzątnięcia chałupy, trzymam za nas kciuki ;P

 

tak w ogóle, wróciłam bo znów pojawiła się czapa, jak się okazuje dokładnie po 6 latach od pierwszego najsilniejszego ataku. czy ktoś z Was wierzy w zaklęte cykle i wie jak się z nich uwolnić? :D :D

 

Witaj :)

No podobno można :lol:

Ja już zaczęłam sprzątać, czego i Tobie życzę :smile:

A przez te 6 lat co było (leki, terapia)?

 

kosmostrada trzymaj się i wracaj szybko.

 

detektyw :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×