Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Cudnie by było móc myć włosy tak raz w tygodniu... :105:

Da się skórę głowy odzwyczaić (im mniej detergentów i suszarki tym mniej sebum!), ale może niekoniecznie w okresie, kiedy trzeba się schludnie prezentować w pracy :-|

 

Ej, poszłam do tej Biedry, oleju kokosowego już nie było, baterii do zapłonu w piecyku też nie, wyszłam z energetykiem o smaku szampana i herbatką gruszkowo-karmelową. Pani uczennica mi dała jakiś przeciwbólowy, bo się @ akurat zaczęła zaczynać, jestem nakofeinowana :angel:

 

kosmostrada hinduskie kobiety smarują nim włosy całe życie, a włosy mają naprawdę piękne. Podobno to olej o szczególnych właściwościach. A ile za niego chcą w biedrze?

 

A Himba w Afryce smarują mieszaniną czerwonej gliny z krowim łajnem i też są piękne :105:

 

himba-women.jpg

 

nieboszczyk co na zaparcia jest dobre :)

Papieros.

 

piękna, cześć, my się jeszcze nie znamy :smile:

 

platek rozy, a ty masz taką normalną dużą wannę i prysznic do niej?

 

[videoyoutube=Kim-tXKHAzs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem cyklopka i kawa jest dobra

Kawa z fusami :mhm:

 

Stracona100, ja tam się za bardzo nie będę rozpisywać o alkoholu, bo miałam różne okresy w życiu, lepsze, gorsze, z piciem, bez picia, tak że nie byłoby to jakieś szczególnie pouczające. Piosenkę wrzuciłam, bo mi się skojarzyła.

 

Dobra, wracam do grania, bo muszę wbić 60 lvl Amberką. Wreszcie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc ku.wa co za cholerny świat. Ja chyba rzucę w ch... te kurewskie leki, bo nie dość że mnie rozwala choroba to jeszcze jakieś uboki dochodzą. To już lepiej jak tylko jedno.Chyba lepiej się czułem bez. Mam ochotę kląć i czymś zacząć rzucać. Ku.wa

 

Właśnie, też zaczęłam się nad tym zastanawiać............ :?:

 

A JD smakuje tak jak każda whisky. Czy dobra, kwestia gustu. Ja piję, bo po tym nie mam kaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie JD miodowy z colą :105: Ale to pierwsza rzecz, którą trzeba o mnie wiedzieć, każda rzecz na naturalnym miodzie jest u mnie z automatu wyżej oceniana niż jej inne wersje.

 

Marcin2013, jetodik, ja kiedyś lubiłam Tatrę, ale to jak byłam młoda, głupia i kindermetalowa.

 

Martines, ten kod, który jest po znaku = w adresie trzeba wkleić po znaku = w tagu forumowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz dał mi przyzwolenie na jedno-dwa piwa raz na jakiś czas, np. co dwa tygodnie. Wiadomo, że każdy inaczej toleruje miks alkoholowo-farmakologiczny, jest to igranie z ogniem i własnym zdrowiem. Odpadają wszelakie zielska itp., chyba że chcę się dorobić jeszcze jednej efki do kolekcji. Obecnie prowadzę życie abstynenta - przy takiej ilości leków konsumowanych przeze mnie procenty są wykluczone z mojej diety. Alkohol może wywołać u mnie stan mieszany.

 

Taka dawka alko to dla mnie byłoby trochę mało. Na szczęście choć zielska nie używam, ani nic innego.

Gratuluję abstynencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×