Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cookie. :) Chcialam Ci powiedziec ze jak moje dzieci byly male mowily do mnie kukie... :lol: A wszystkie z powodu synka, ktory nie potrafil wypowiedziec mojego imienia...;)

 

I tak calkiem na boku - czy ktoras z Pan zna moze dobrego (podkreslam: dobrego) psychoterapeute z Katowic? Oczywiscie refundowanego, nie prywatnie. Bede wdzieczna za namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani, chętnie do Was dołączę tylko proszę - W NIEDZIELĘ :!::!::!::!: Wyjeżdżam w czwartek i jestem skłonna wrócić wcześniej w niedzielę. Pyzia masz mój nr tel - jak cuś się wykluje daj mi proszę znać :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, znow szykuje się spotkanko a ja nic nie wiem:) kurczę ja tez wyjeżdżam i to daleko więc raczej nie zdążę wrócić w niedzielę...

 

jeśli nie spotkacie się zatem w ten weekend to ja bardzo chętnię dołączę w przyszly weekend (tj.20 - 21). po cichutku liczę na to że może przełozycie:) ale oczywiscie dostosuje się do większości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na swièta Bozego Narodzenia lecè do Polski,mieszkam w okolicach Katowic,moze w przerwie mièdzy swiètami a Nowym Rokiem zorganizujemy jakies spotkanie?? :D sà jacys ludzie na forum z Katowic i okolic?piszcie ludzie mamy jeszcze duzo czasu,moze uda siè cos zorganizowac?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×