Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Beautiful 2010 też bardzo ciężki film, ale dobry przy tym.

 

Potwierdzam, dobry film

Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany to radzę szukać według fonetycznej nazwy "Biutiful"

No i nie przesadzałabym z określeniem bardzo ciężkiego filmu (może to niektórych odstraszyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa dziewczyna - widzialem ostatnio, jak na Ozon'a to malo w tym tlenu. Temat zinfantylizowany, straszna cioteria miejscami, dla samca alfa nie do obejrzenia;d

Nienawistna ósemka - jesli mialby porownac ten film do dan, to jest to porzadny stek. Wiadomo, ze nie za zdrowe to jest, pewno na starym tluszczu bo jesz to w podrzednej knajpie w kolorado kolo Radomia, ktora gwiazdek miszela to nie widziala ale to posilek tresciwy i syty a ty jestes glodny czegos niezlozonego i nie brzmiacego po francusku. W polowie bierzesz dolewke browca i idziesz sie wysikac zaliczajac numerek z barmanka w przybarowej pakamerce. Konczycz i jestes szczesliwy, nie byla to co prawda wizyta w operze i nie mogeles udowodnic jak jestes madry ale bylo fajnie. Wracasz do domu dowiadujesz sie, ze masz ejc i umierasz. Potem sie budzisz i cieszysz ze to byl sen. Choc nadal dajesz mu cos kolo 7demki.

Pokój - poleciala mi lezka a to juz swiadczy ze mam cos z geja, mimo to to bardziej zlozony film niz opisujaca go fabula w streszczeniach i jednym slowem warto.

Spectre - jesli mialbym do wyboru masturbacje z ojcem lub wybranie sie na ten film do kina, troche bym sie zastanawial. Na szczescie jest juz spiracony wiec obejrzalem i delikatnie mowiac cos w tym gownie nie gralo a miejscami chcialo sie pojsc do starego na pierwotna forme zabawy ale przypomnialem sobie ze nie zyje. A a a Bellucci nie pomogla i nie pokazala cyckow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jeszcze jakieś pesymistyczne filmy?

 

"Pelle zwycięzca"; "Diaz" (2012); "Hardkor Disko"; "Dług"; w sumie "Brat", ale tylko pierwsza część; "Kobieta w Berlinie";

"Antychryst" (2009); "Róża" (2011); "Trainspotting"; "Romper Stomper"; "Że życie ma sens"; "Przesłuchanie" (1982); trylogia

"Pusher"; "Stalingrad" (1993); "Skrawki" (1997) - możesz spróbować reszty filmów Korine'a; "Chłopak rzeźnika" (1997); "Nil

by mouth"; "Strefa wojny" (1999); "Upadek" (1993); "Der Untergang" (2004); "Gra" (2011); "Kraina śniegu" (2005). Jest tego więcej.

 

Był jeszcze taki ponury film o kobiecie, która trafia do opuszczonego domu gdzieś na zaśnieżonym odludzi i tam dowiaduje się co się działo chyba z pamiętnika, ale nie jestem wstanie sobie tytułu przypomnieć, a sam bym chętnie znowu obejrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Ładunek to rzez, pamietam troche ten film, cos jak kino Smarzowskiego woda, realizm i brud. Byla tam taka mega scena z trumna, pamietam ten efekt jaki we mnie wywolala. Ogladam sobie film brudny ciezki dramat a tu taka scena oscylujaca na bazie zmieszania i pol obrotu w ryj. Dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma_kowalewicz, No to polecaj,polecaj ;)

Ja byłem wczoraj w kinie na ,,Pitbull,,-nowe porządki Patryka Vegi taki nawet.

Czasem warto iśc do kina obejrzeć coś na ,,dużym,, ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, mnie się 9-ty sezon tak bardzo nie podobał, a 8-my traktowałam bardziej jako spin - off, tak że na nowe nie mam w ogóle ochoty.

Się zgodzę że 8 i 9 sezon to praktycznie spin-off innego serialu czyli x-files 1-7. Ale nie szkodzi, trzyma ten sam poziom IMO.

 

Ja ostatnio zabrałem się za oglądanie osławionego "Doctora Who". Póki co jestem na 3 sezonie i nie mam dość. Aż sam się sobie dziwię.

Specyficzny serial, albo się go kocha albo nienawidzi. Jest kilka odcinków które są absolutnymi perełkami. Być może najlepszy to Blink. I autentycznie straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×