Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, Nie no panikara nie jestem ;) , denerwuję się, bo pierwszy raz poszedł sam, taka wyprawa po nocy, a jeszcze poopowiadał mi zadowolony, jakie bójki widział na tych koncertach na filmikach, nosz... :hide: Poszedł na Slipknota, jest ostro. :roll:

 

Ḍryāgan, Może nowe leki, a może jesteś przejęty po spotkaniu z ex i schodzi z Ciebie.

 

takie tam, No jak to - kto obierze, jak nie wiem, co za pytanie... :shock: Tosz Ty, w końcu gościnny jesteś... :mrgreen:

 

Carica Milica, Też zżarłam mandarynkę, a co tam, w końcu podobno nie je się owoców na noc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ale nie mogę przyjemności gościom odbierać, a wiadomo, że obieranie to radość sama :D

 

Carica Milica, powiem szczerze, że na początku naszych rozmów pomyślałem: żeby nie była moją studentką :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja to robiłam jako polewę do murzyna, bo potem trochę zastyga

Tabliczka gorzkiej czekolady na kostkę masła lub margaryny, cukru chyba szklanka szła niecała, jakby było za gęste parę łyżeczek mleka, solidna łyżka masła orzechowego i trochę alhoholu :angel:

 

takie tam, nie mam frytek, a budki chyba zamknięte o tej porze.

 

Nie chcę cię urazić, ale tekst "[coś tam] to zło" mi się wydaje strasznie kindermetalowy i bardzo sprzed 10 lat. Slang młodzieżowy się bardzo szybko deaktualizuje.

 

na_leśnik, nutella to mieszanina cukru z tłuszczem palmowym. Oczywiście ludzie wolą się łudzić, że to pasta z orzechów.

 

Kto normalny tworzy postać w grze na obraz i podobieństwo swojej sympatii? A wróć, przecież ja poważna pacjentka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny tworzy postać w grze na obraz i podobieństwo swojej sympatii? A wróć, przecież ja poważna pacjentka :lol:

 

Powiedziałbym że nikt, ale moje Simsy ze starego dysku twardego twierdzą inaczej...

Przynajmniej nie mordowaliście biedne cyfroludziki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny tworzy postać w grze na obraz i podobieństwo swojej sympatii? A wróć, przecież ja poważna pacjentka :lol:

 

Powiedziałbym że nikt, ale moje Simsy ze starego dysku twardego twierdzą inaczej...

Hue hue hue, piąteczka :D

 

Miałam szczęście, że z tych kilkunastu twarzy do wyboru jedna naprawdę pasowała. Zamiast włosów postawionych na żelu ma małe różki, bo to zabrak. A że ogarnęłam bluzę sportową i barwy klubowe w ramach armoru, to już majstersztyk :lol: Tylko się paczę zamiast grać :105: Uszy ma za duże, poza tym jest idealny :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×