Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wejdziesz od razu na cymbałki to nic się nie powinno dziać. Moze się okazać, ze 60mg będzie zbyt mala dawką i koszta rosną wówczas do 340 zeta na miecha :) Tak że zastanów się dobrze.
No generalnie tak jest, jak zwykle, jak człowiek nie spróbuje to się nie dowie, ale szczerze mówiąc mam już dość tych leków wszystkich, w domu mam cała szafę leków i tak naprawdę wszystkie działają podobnie,

robią z człowieka zombi, które się izoluje od całego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to rozrożniasz bo ja tego nie potrafie, czy objawy typu niecheć do wszystkiego i brak energii są objawami chorobowymi czy skutkiem leków
Nie rozróżniam bardziej sądzę, że jest tak jak jest, żeby to ocenić naprawdę konkretnie, to trzeba by było zejść z leków na jakiś czas i zobaczyć jak się czujemy na codzień, potem wejść w lek i zobaczyć jak jest na nim, można sporządzać notatki naszego samopoczucia na i bez leków, wiadomo jak to jest z pamięcią. :pirate:

 

-- 25 sty 2016, 11:46 --

 

Cześć' date='tak na prawdę żaden lek nas nie wyciągnie z tego bagna jeśli nie zmienimy swojego myślenia,nasze spojrzenie na świat nas wyczerpuje a leki tylko dodatkowo zamulają,[/quote'] Spojrzenie na świat, możesz to rozwinąć bo się zainteresowałem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie na świat, możesz to rozwinąć bo się zainteresowałem. :mrgreen:

 

Jeśli patrzymy na świat w czarnych barwach a jest kolorowy to sami sobie robimy krzywdę,lecz nasza psychika kreuje się od dzieciństwa nie wystarczy jeden negatywny impuls,żeby doprowadzić do zaburzeń.Dopiero gdy ciągła fala negatywnych myśli,emocji trwa przez lata a my nie potrafimy się bronić dochodzi do trwałych zaburzeń.

 

-- 25 sty 2016, 12:27 --

 

Vengence, takie same jak zawsze wchodze na wenle, biegunki, pobudzenie, itd. jak doloze to pewnie dojdzie rozszerzenie zrenic itd.

 

Nie jesteś sama,miałem podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

 

 

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

 

 

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.

 

Bo działa ale krótko,trzeba często zwiększać dawki co dla mnie jest strzałem w kolano.Ale schodzenie jest 100 razy gorsze dla mnie,może za szybko schodziłem.

 

-- 25 sty 2016, 12:48 --

 

agusiawwpobudzenie jest spoko, lepsze to niż zamuła - ja za to mam ostatnio pustke we łbie totalną, a czasem lęki i odrealnienie :roll:

 

O tak,ta zajebista hipomania :D 1000 rzeczy na raz,milion myśli na sekunde xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

 

 

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.

 

 

dzisiaj jestem całkiem pobudzona na szczęście, dzięki temu bardziej wydajna :)

cały weekend przeleżałam, przespałam, nic nie zrobiłam ... także wole tak, niż zombie, byle bez lęków

 

agusiaww, weno mi też posprzątaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emiliowidzisz a mi sie lepiej schodzi z wenli, całkiem bez zadnych skutków, a wchodzenie to im wieksza dawka tym wieksze uboki,dlatego teraz wprowadzam pomału. A w ogole zastanwiające ze miales uboki, a lek srednio działa...

 

 

jazzowa, zaraz sprzatne całe mieszkanie 5 razy :lol: wspołczuje, mozemy sie zamienic, ja wlasnie chce miec zamułe bo dlatego i zaczełam brac wenle bo zaczęły sie stany lękowe, a jak zamula i wycisza to na to liczę własnie.

 

 

dzisiaj jestem całkiem pobudzona na szczęście, dzięki temu bardziej wydajna :)

cały weekend przeleżałam, przespałam, nic nie zrobiłam ... także wole tak, niż zombie, byle bez lęków

 

agusiaww, weno mi też posprzątaj :P

 

Tak ja dzisiaj lekko zwiększyłem dawkę i też bardziej wydajny jestem ;P Aguś mi też możesz przelecieć mieszkanie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, dawaj adres bo swoje juz ogarnełam na blysk :mrgreen: ale przynajmniej lęków nie masz :) Emilio, na pewno za szybko schodziles. I jak bedziesz brał te cymbalte?

Ehh powiem Ci że nie wiem,jutro zaczynam psychoterapie zobaczymy co będzie ;) A nie wiesz co z Novymio i jeszcze z paroma osobami co często tu bywali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, indywidualna czy grupowa ? Sam jestem na psychoterapii od prawie 3 miesięcy i jest to wystarczająca forma leczenia jak objawy nie są nasilone. W 2012 roku wyleczyła mnie z lęków w 6 miesięcy bez leków, tym razem sytuacja jest zupełnie inna.

Od soboty stosuję Wenle i Spamilan. Nie oczekuję cudów. Jedynie tego, że będę mógł wrócić do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilio, indywidualna czy grupowa ? Sam jestem na psychoterapii od prawie 3 miesięcy i jest to wystarczająca forma leczenia jak objawy nie są nasilone. W 2012 roku wyleczyła mnie z lęków w 6 miesięcy bez leków, tym razem sytuacja jest zupełnie inna.

Od soboty stosuję Wenle i Spamilan. Nie oczekuję cudów. Jedynie tego, że będę mógł wrócić do pracy.

Indywidualna,kiedyś też chodziłem poprawilo sie i przerwałem,kiedyś brałem spamilan.Od Listopada nerwica mi się nasiliła,teraz balansuje z dawkami wenli,żeby dobrać optymalną.

 

-- 26 sty 2016, 01:40 --

 

Jakiś dziwny stan pobudzenia i glupawki dziś + wkurw, ale to przed okresem

 

Właśnie baba w metrze mnie doprowadziła do szału dźwiękiem mlaskania i żucia gumy

Mizofonia. Cos strszznego. Aż roku nerwowego dostalam

 

No wiem co czujesz,ja tak mam przy zwiększaniu dawki przez jakiś czas.

 

-- 26 sty 2016, 01:42 --

 

Emilio, dziewczynom co tu pisały sie poprawiło. Co z nowyno nie wiem.

 

jazzowa, wspolczuje :x

 

Oby ta poprawa zostala już im na dobre ;) u mnie cały czas wzloty i upadki,karuzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest zwiększenie niepokoju na początku stosowania ? Nawet nie mam siły mówić i chodzę jak naćpany, ręce pieką, serce wali jak oszalałe.
Jak najbardziej jest możliwe, po tych lekach w zasadzie wszystko jest możliwe, jaką dawkę bierzesz, czujesz otępienie albo przymulenie czy nie ma tego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×