Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki za free


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w Niemczech nie dawno bylo tak ze lekarze byli odwiedzani przez posrednikow koncernow farmaceutycznych, ktorzy staraja sie rozprowadzac wlasne produkty a lekarze mieli za przepisanie tych lekow prowizje, to sie przez wprowadzone reformy mniej wiecej skonczylo. Ale wlasnie ci posrednicy oni zostawiali i nadal zostawiaja lekarstwa za darmo tzw probki, ktore lekarz daje swoim pacjentom tez za darmo.

Nie znam sie na polskim sytemie zdrowotnym ale chyba na tej samej zasadzie leki sa za darmo.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja tez dostalam raz seroxat z szlufladki za darmo ale tylko raz :? wlasnie to ci przedstawiciele co ich u nas plaga zostawiaja darmowe probki u lekarzy tylko ciekawe co oni z nimi robia teraz seroxat kosztuje ok 60 zl ale jest zamiennik nazywa sie paxtin i kosztuje ok 40 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie prawie kazdy lekarz dostaje darmowe opakowania leków (nie mam 100% pewności skąd - więc przemilczę). Osobiście dostałam dwa razy bezpłatnie lekarstwa. Raz od pediatry,a raz od psychiatry. Na opakowaniu widniała pieczątka "nie do sprzedaży". Leki te maja identyczną wartośc jak te zakupione w aptece (wystarczy sprawdzić tylko termin ważności) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyy, ja też mam rexetin, a ani jednego nie dostałem za darmo... ta lekarka kurna musi Cię bardzo lubić Kukubara ;) ...

 

 

lubić to malo powiedziane, pewnie to jakieś love story :smile: , ale może bt nam załatwiał za free, co za różnica czy weźmie 1, czy 10 opakowań od pani doktor :?::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz trzecie opakowanie dala mi lekarka rodzinna za free... :D weszlam usmiechnelam sie ...a ona do gablotki i ciach ...mam nastepny..moze nauczyc Was jak to sie robi? jest ktos chetny na szkolenie ? :D

 

ja też się potrafię uśmiechnąć, tylko nie mam do kogo, więc może prześlę mój uśmiech Twojej lekarce? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×