Skocz do zawartości
Nerwica.com

[POZNAŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Psychiatra: dr Agnieszka Remlinger - Molenda - bardzo sympatyczna, empatyczna, wrażliwa i w ogóle kochana pani doktor, chociaż jak potrzeba potrafi też opierdzielić ;)

Pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych UM i przyjmuje na pewno na Słowackiego i gdzieś na Skórzewie w Poznaniu. Cen nie znam, bo miałam z nią styczność tylko w Klinice, ale szczerze polecam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje psychologa mezczyzne pracujacego w nurcie poznawczo-behawioralnym lub eriksonowskim.

 

Cześć, od czerwca chodzę do Tomasz Hańcia. Bardzo miły, serdeczny, z dużą wiedzą. Ja chodzę do niego z zaburzeniem lękowym z napadami paniki i agorafobią, nieleczonymi przez 20 lat ;) Nie umiem powiedzieć na ile skuteczny, bo jestem dopiero na początku terapii ;)

Daj znać do kogo się umówiłeś.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja e też polecam Molendę. Czasami się trzeba u niej wytargować o lek, bo nie lubi przepisywać, ale jest najlepszym psych do jakiego chodziłem. Szybko poznaje pacjenta, świetnie słucha, reaguje na pomysły pacjenta, jest miła i uprzejma, dobiera lepsze leki niż inni, u których byłem. Trochę się jej boję ale nie wiem czemu ;/ A i uwielbia psychoterapię. Jak do niej pójdziecie to macie jak w banku, że każda wizyta to będzie rozmowa "powinien Pan iść na terapie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o jedno spytam: psychoterapeutka prywatnie, niedroga, tzn. za wizyty mniej niż 100 zł (nie licząc pierwszej), polecicie?

 

 

Jeżeli chodzi o psychoterapeutę, zdecydowanie mogę polecić panią Katarzynę Michalską, uczęszczałam do niej przez ponad rok na leczenie i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×