Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedłem na miasto w śniegu w klapkach do Biedronki, otworzyli jakąś nową, obmacałem szybko pomarańcze wszystkie z wierzchu (sprawiło mi to dużą przyjemność, bo mój brat zawsze tak kiedyś robił) i do tego zgarnąłem taki wielki, żółty szyld ,,mega rabaty" który leżał i pośpiesznie z nim uciekłem, ale przy wyjściu czyhała kasjerka, której powiedziałem że otwieram salon fryzjerski i mnie puściła. Właśnie przed chwilą powiesiłem mój łup na ścianie :pirate:

Do tego wreszcie się odważyłem powiedzieć sąsiadką, żeby pościągały stringi bo sam chce zrobić pranie, a nie mam gdzie powiesić. Niby sznurków jest wystarczająco dużo, ale jak one takie XXL porozwieszają to jedne gacie na całą długość sznurka :D

No i dzisiaj wreszcie trochę poćwiczyłem - brzuszki i pompki.

I to tyle dobrego, tera ide do jenczarni a potem bede grał w gre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamroczenie się alkoholem. Czuję się innym człowiekiem, takim nieprzytłoczonym i bez kompleksów. Każda minuta tego stanu to błogość, to odpoczynek dla zgrzytających zębów i napiętych mięśni.

Jak miałem zły nastrój to nawet alkohol nie pomógł chyba, że wypiłem zbyt małą dawkę.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa hukała, uwielbiam to, zaczęłam ją naśladować, będąc sama, a potem zaczęłam się z siebie śmiać, tak beztrosko. Szkoda, że to tylko ułamki chwil, ale ważne, że się w ogóle pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od jakiegoś czasu nie odwiedzałem tego forum. Cały czas szukam sposobów na poprawę mojego samopoczucia i chcę się wreszcie uwolnić od depresji. W tym roku trafiłem na stronę " http://nerwic.pl/ " , zainteresowały mnie te sposoby jakie tam opisują różne osoby, którym coś pomogło. Ciekaw jestem waszych opinii na ten temat. Czy warto się tym interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinny trening na orbitreku który wczoraj własnoręcznie poskładałem. :D

 

Orbi to świetna sprawa, też mam i uzależniłam się od niego wręcz! :smile:

 

Sprawiło mi radość to, że wreszcie dzisiaj poczułam radość - tak po prostu, z tego, że sobie poszłam na szwedzki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×