Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Stracona100, leeeć! koniecznie, polecam z całego serca ;)

 

Purpurowy, ćwiczy przy muzyce, są różnorodne zajęcia - dla każdego coś dobrego :)

ja kocham zumbę - to taki taniec, kręcenie pupą, machanie rękami itp

podsyłam Ci przykładowy link:

(tylko my jeszcze przy tej piosence krzyczymy ;) )

 

są zajęcia spalające tkankę tłuszczową, kształtujące sylwetkę (np. ćwiczenia ze zmienną intensywnością, z przyborami, hmm przysiady, wypady, pompki, deska... itp) i zajęcia relaksacyjne

 

ja zastanawiam się nad jogą, do wakacji chciałabym nauczyć się stać na rękach

A zdradź mi proszę tajemnicę... czy widuje się na takich zajęciach też mężczyzn? Pytam bo chciałbym zrzucić trochę bębna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, widuje się ;) co prawda nie na zumbie, ale na innych zajęciach - jak najbardziej tak

są też takie typowe dla mężczyzn prowadzone przez mężczyzn --> dostaje się tam ostry wycisk

 

jeśli chcesz mogę poradzić Ci coś w prywatnej wiadomości, co by nie spamować spamowej ;)

ale specjalistką nie jestem - tak na dobre sama dopiero wkroczyłam w ten świat :)

A oczywiście, bardzo proszę, wszelkie porady mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasowo olewam ćwiczenia, raczej się nie zapiszę na taniec na przyszły semestr, bo mogę się nie ogarnąć z obowiązkami. Trudno, będę sportowca wyrywać na intelekt, bo ciało się poddało. Sama formy nie wyrobię, ani się nie upilnuję, bo nie mam na to ani czasu, ani warunków. I będę wp!3^dalać ciastka w nocy, bo mam lęki :zonk:

 

Dobra, wymyśliłam jak zagrać akordy z grupy F, bo budowy dłoni do jutra nie zmienię, próbowałam odgryźć kawałek palca, ale stanęło na tym, że uderzam tylko grube struny, to nikt się nie domyśli, że cienkie nie były dociśnięte. Że też na to wcześniej nie wpadłam. Zresztą, co się może stać? Powiedzą mi, weeeź się, nieczysto grasz, nie jesteś prawdziwą fanką, niefajnie, że przyszłaś. No chyba nie. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×